0
0
LEADERBOARD
Can you be the best FAST Hero in the world?

Move up in the leaderboard by earning points through the e-books and basecamp sections and by beating your personal best in the online games.
FILTER:
NO.CLASSSCHOOLCOUNTRYTOWNPOINTS
1
Промінчики 1-В класу Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 3738026
2
3-А Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 869099
3
4-Д Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 581847
4
2- Д Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 392917
5
Сонечки 3-В класу Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 350303
6
4-А Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 336235
7
4-А Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 330434
8
Зірочки 3-Г клас Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 310898
9
Арт 999 Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 269608
10
Clasa a II-a C Școala Gimnaziala Sfântul Apostol Andrei, Buzău Buzău 269431
11
Clasa a II-a B Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 266618
12
Grupa mijlocie B "Albinutele" SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 260702
13
2-4 Орелецька гімназія Село Орелець 254533
14
4.A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 235822
15
Klasa 2 A Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki Szczecin 234240
16
Clasa a V-a A Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Râmnicu Vâlcea Râmnicu Vâlcea 231201
17
2-А Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 215286
18
3ºA N2 E.B.1 Nº2 de Santo André Vila Nova de Santo André 213957
19
Веселунчики 1-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 213226
20
Дзвіночки 2-Г Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 212036
21
2-Г Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 189115
22
Clasa Prietenilor Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 185307
23
Квіточки 1-Б Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 166272
24
CLASA aII-aD ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 163170
25
Τμήμα 1 Νηπιαγωγείο Δρυμού Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 151437
26
ΤΜΗΜΑ 1 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 148903
27
1 А СУ “Васил Левски” - Русе Русе 143864
28
4.ºC PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 134650
29
4-Г Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 132793
30
4-Б Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 130909
31
TΑΞΗ ΑΣΤΕΡΑΤΗ 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 126357
32
Clasa IA Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 125128
33
Допитливі 2-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 116708
34
Clubul lui Mickey Mouse ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 115530
35
Klasa 1 Słoneczka Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 109280
36
4.A Základná škola Hamuliakovo Hamuliakovo 109125
37
Знайки 2-В Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 105425
38
Clasa a III-a "Albinuțele" Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 99073
39
4-Г Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 90853
40
Суперсоняхи ЦПО Соняшник Біла Церква 89706
41
Grupa "Motyle" - Przedszkole nr 124 Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 79578
42
3-Б Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 74619
43
4-В Розумники Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 73529
44
1 Е КЛАС СУ “Васил Левски” - Русе Русе 71019
45
3º A N4 - Bando dos exploradores EB1 nº 4 de Santo André Santiago do Cacém 67106
46
Clasa Pregătitooare B Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 67037
47
1-Б «2022» Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 65629
48
4-Б Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 64519
49
Пульс 2-Б Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 63546
50
Clasa a III-a A Colegiul Național ,,Mihai Eminescu" - Școala Gimnazială ,,Avram Stanca" Petroșani 62570
51
4-Б Сарненський ліцей №1 ім. Т. Г. Шевченка м.Сарни 62184
52
1.B Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 61969
53
4ºA PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 58163
54
2R Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 57780
55
Clasa a III-a B Școala Gimnazială Petofi Sandor Livada 56609
56
3 A ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 55179
57
2c Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 53139
58
2F Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 48167
59
2 klasė Zapyškio pagrindinė mokykla Zapyškis 47703
60
СУ “Васил Левски” - Русе Русе 47502
61
2a Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 46317
62
Δ1 21ο Δημοτικό σχολείο Βόλου ΒΟΛΟΥ 45527
63
1 - А Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 45391
64
3-Б Розумнички Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 45199
65
Зайчики 3 - А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 44540
66
Os Magníficos EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 43735
67
Α – Β – Γ – Δ – Ε – ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΤΟΧΩΡΙΟΥ ΣΙΤΟΧΩΡΙ 42713
68
1-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 41897
69
4-A ліцею Боромлянської сільської ради Ліцей Боромлянської сільської ради Боромлянська сільська рада 41333
70
Супергерої 2-к КЗ"Гімназія 24 Вінницької міської ради" Вінниця 40725
71
4-В Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 40163
72
3A SZS UNES Nitra 38907
73
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 38543
74
2a ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 38483
75
2G Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 38433
76
2 klasė Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija Kilova 37939
77
2C Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 37796
78
Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΕΣΒΟΥ 37495
79
IV група ,, Звездички " ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 35780
80
2-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 35025
81
Grupa "Pszczoły" - Przedszkole 124 Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 34092
82
Trzeciaki Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 33161
83
Clasa a II-aE Școala Gimnazială Nr 80, București București 32830
84
CLASA a II a C ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORNELIU COPOSU ZALĂU ZALĂU 32529
85
ЦОУД-3 А, Б кл. СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 31330
86
4 - А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 30820
87
Γ 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 29927
88
2E Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 29845
89
3-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 29559
90
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 29284
91
Os Novatos EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 28368
92
3-А "Чорнобривці" КЗ "Ліцей 35" Кам'янське 28359
93
3-A Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 27109
94
2-Б Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 26790
95
1c Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów 25995
96
СУ “Васил Левски” - Русе Русе 25974
97
4-В Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 25732
98
Κδαπ Σιάτιστας ΚΔΑΠ Σιάτιστας Σιάτιστα Κοζάνης 25676
99
2B Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 24601
100
2B Birštono gimnazija Birštonas 24424
101
a II-a A Caransebeș, Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș 23950
102
Starszacy Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 23754
103
Roblox A4 Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 23439
104
klasa 3 b Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń Luboń 23240
105
2.B ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 23150
106
2D Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 22740
107
VA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MUNTENI MUNTENI, JUDEȚUL GALAȚI 22285
108
1в клас ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 22173
109
2d Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów 22061
110
СУ "Гео Милев" - Варна - 1В СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 22056
111
4.º B EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 21917
995
1 Б СУ “Васил Левски” - Русе Русе 21369
113
8B Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 21150
114
Ε΄- Στ΄ Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 20592
115
IIв ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 20319
116
Α2 37ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Κρήτης ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 19988
117
2 Б ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 19735
118
2-Б Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 19357
119
1 клас Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 19334
120
3 "Б" клас ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 19284
121
4 група,,Незабравка" ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 19282
122
Clasa a IV a Scoala Gimnazială Nr 1 Cristești, Botoșani Loc. Cristesti, jud Botoșani 18808
123
Α3 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝ. ΤΟΥΜΠΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Τυρολόης 17, Θεσσαλονίκη - Τούμπα, 54351, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 18489
124
Bystrzaki Niepubliczne Przedszkole "Akademia Małego Człowieka" Anna Feliks Gdów 18479
125
4a СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 18479
126
2 б клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 18472
127
4 б СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 18216
128
II a ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 18010
129
3B Step by step Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 17987
130
3 ГЦОУД 2 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 17740
131
Klasa 1B Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 17337
132
4 - А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 17034
133
Grupa IV- Sówki MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 14 CZĘSTOCHOWA 16248
134
Fundamental I Colégio Intelecto Pouso Alegre 15384
135
4" б" група " Мечо Пух" ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 15203
136
2n Escola Poeta Foix Barcelona 14903
137
Γ2 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 14411
138
Cicle Inicial Escola Sant Miquel del Cros Argentona 14324
139
2A Birštono gimnazija Birštonas 14280
140
klasa 2a Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie Cieszyn 14235
141
1 "б, в" СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 14210
142
Β3 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 13865
143
1 а клас ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 13830
144
CLASA A III-A B LICEUL TEORETIC,,TRAIAN VUIA” FĂGET, ALEEA TRAIAN VUIA NR 1 13749
145
Strumfii III A ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 13231
146
2"д" клас СУ “Васил Левски” - Русе Русе 13170
147
3. bekkur Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 12758
148
Klasa 3B Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 12731
149
klasa 2a Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 12663
150
KLASA I Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 12544
151
Νήπια - Προνήπια 2o Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 12514
152
3 клас Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Паридуби - філія опорного навчального закладу " Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Смідин" С.Паридуби 12469
153
Klasa 2B Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 12100
154
14 herojų Vandžiogalos gimnazija Vandžiogala 12032
155
1ºB EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 11950
156
2 klasė Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyrius Mokyklos g. 4, Bubių k., Kauno r., LT-54188 11868
157
2-А Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8 місто Чернівці 11700
158
Klasa 1A Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego Łódź 11600
159
Pszczółki Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 11600
160
Klasa 1A Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 11497
161
ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 11000
162
4-B Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 10965
163
2 klasė Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis Ilgakiemis 10963
164
3В клас СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10800
165
1 Б клас ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 10800
166
III ГЦОУД-3 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10800
167
2 - В Бахмутська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5 з профільним навчанням м. Бахмут 10640
168
Вулик Стрийська початкова школа №12 Стрий 10600
169
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10600
170
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10600
171
1"Б" ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 10600
172
IIIб ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 10600
173
3 а клас ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10600
174
1a ОУ "Никола Обретенов" Русе 10500
175
III в ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 10500
176
3 В ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10500
177
CLASA I EXPLORATORII SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 10500
178
Солвей Соди, Агрополихим, Девня Цимент Солвей Соди, Агрополихим, Девня Цимент Варна 10500
179
Clasa Fluturasilor ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 10500
180
3"б" СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10500
181
ΤΜΗΜΑ 2 24o Nηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 10400
182
ОУ "Никола Обретенов" Русе 10400
183
2 "а","б" класове Врабчета ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 10400
184
ОУ "Никола Обретенов" Русе 10400
185
ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 10400
186
1 в ОУ "Никола Обретенов" Русе 10400
187
2 б ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10300
188
Clasa a 7-a B Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 10300
189
Klasa 2b Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie Cieszyn 10294
190
ПРОБА с УСМИВКА ТЕСТ за училище София 10200
191
3 в СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10200
192
3a ОУ "Никола Обретенов" Русе 10200
193
1 A ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 10200
194
2 г ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10200
195
IГЦОУД 3 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10200
196
3 г ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10200
197
ЦОУД 2Вклас СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 10200
198
||| а ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 10100
199
ОУ "Никола Обретенов" Русе 10100
200
1 Г СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10100
201
II ГЦОУД 1 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10100
202
2 А клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 10100
203
1 б ОУ "Никола Обретенов" Русе 10100
204
2A-B СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 10100
205
3 б клас ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10100
206
3 а клас ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10100
207
1 а клас ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 10100
208
2 б,в СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 10100
209
Klasa 2A Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 10100
210
3 a СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10100
211
klasa 3b Szkoła Podstawowa nr 3 Wrocław 10095
212
Clasa a VIIIa C Scoala Gimnaziala Berceni Berceni 10000
213
3 а клас ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 10000
214
1 а ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 10000
215
2 г СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10000
216
1 Г ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 10000
217
3 "A" клас ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 10000
218
2 а ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10000
219
1 Б ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 10000
220
2ав 26.СУ "Йордан Йовков" София 10000
221
ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 10000
222
III ГЦОУД 1 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10000
223
II ГЦОУД 3 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10000
224
II ГЦОУД 2 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10000
225
I ГЦОУД 2 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10000
226
I ГЦОУД 1 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10000
227
1 "А" клас ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 10000
228
1 A ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 10000
229
Слънце ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 10000
230
1А-В СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 10000
231
4 В СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10000
232
3 Б ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 10000
233
2 В ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10000
234
ЦОУД 1 В СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 10000
235
1 б клас ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10000
236
3 Б ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 10000
237
4а. клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 10000
238
2 б клас ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10000
239
2 б ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 10000
240
2 а клас ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10000
241
Clasa a II-a B Școala Gimnazială "Sfântul Vasile", Ploiești Ploiesti 10000
242
a IV-a A Școala Gimnazială Ștefan cel Mare, Alexandria Alexandria (0 km) 10000
243
5.B Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 10000
244
СУ "Гео Милев" - Варна -1Д СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 10000
245
СУ "Гео Милев" - Варна -1Б СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 10000
246
СУ "Гео Милев"-Варна - 1А СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 10000
247
2.A ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 10000
248
Grupa mijlocie Scoala Gimnaziala nr 1 Fârțănești, Grădinița nr 1 structură FARTANESTI, JUDETUL GALATI 10000
249
Clasa a IV-a Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 10000
250
Turma 10 Centro escolar de prado centro Escolar de Prado 10000
251
Eroii din 7 A Școala Gimnazială Geo Bogza Bălan 10000
252
Clasa Pregătitoare A 2 Mai Scoala Gimnaziala Nr. 2 2 Mai 10000
253
JI Grupo B Escola Básica do Miratejo Seixal 10000
254
Klasa I a Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli Zduńska Wola 10000
255
CP A "Boboceii" Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 10000
256
Grupa Mijlocie "Licuricii" Grădinița cu program prelungit "Lizuca"-Bacău-structură a Școlii Gimnaziale "Ion Creanga" Bacău Bacău 10000
257
Grupa mare BOBOCEII Grădinița cu program prelungit "Lizuca"-Bacău-structură a Școlii Gimnaziale "Ion Creanga" Bacău Bacău 10000
258
Clasa a IV-a Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 10000
259
4°B Agrupamento de Escolas da Bemposta EBS Bemposta - Portimão 10000
260
1º EP 22-23 Colegio Almedina Córdoba 10000
261
Clasa Cercetasilor Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 10000
262
Clasa I Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 10000
263
3D Delfinasii Scoala Gimnaziala nr. 279 Bucuresti 10000
264
4 клас Ходовицька гімназія Ходовичі 10000
265
2 б СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10000
266
A 4 1.ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονικη 9542
267
uczniaki z klasy 2c Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 9530
268
4-Б Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 9510
269
Ура 2 клас Княжівська ЗШ I - III ступенів Львівська обл, Сокальський район с. Княже вул.Центральна 60 9340
270
4-Б Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 9220
271
4-А Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 9150
272
Grupa mijlocie "Gryffindor's" Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 8710
273
2c Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 8670
274
3-Б Острозький ліцей №2 Острог 8650
275
4 клас (Мирне 2022-2023) Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 8600
276
4 клас Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 8590
277
Grupa 6 latki "Odkrywcy" Niepubliczna Szkoła i Przedszkole w Izdebkach Kosnach Izdebki-Kosny 8550
278
1 Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 8540
279
4 клас Олександрівський ліцей Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Олександрівка, Олександрійський район, Кіровоградська область 8530
280
4.bekkur Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 8420
281
Sala dos Coloridos Jardim-de-Infância Urbanitos Gondomar 8280
282
2A Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 7930
283
Klasa 2 A Szkoła Podstawowa nr 6 im Romualda Traugutta w Lublinie Lublin 6382
284
Klasa 3A Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 6300
285
Clasa pregătitoare INIMIOARE Școala Gimnazială”Alexandru Ioan Cuza” Baia Mare 6200
286
Майстерня 3клас. ЗЗСО І-ІІст. №18 Торецької ВЦА, Бахмутського р-ну. смт Нью-Йорк, Донецької обл. 6000
287
2-В Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 5900
288
Clasa a IV a Petriș, Scoala Gimnazială PETRIS 5800
289
3 - A Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 5800
290
HAPPY BUTTERFLIES Grădinița cu program normal și program prelungit Mish-Mash, Orașul Băicoi BAICOI 5800
291
Clasa I B Școala Gimnazială Internațională SPECTRUM Iași Iași 5700
292
Grupa czerwona Szkoła Podstawowa w Brzeźcach Brzeźce 5700
293
Α1 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5700
294
Γ3 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5600
295
3b Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 5500
296
2.KSS Nesskóli Neskaupstaður 5500
297
3º A N3 E.B.1 nº 3 de Santo André Vila Nova de Santo André 5500
298
Β Δημοτικό Σχολείο Βάμου Χανίων Χανιά 5500
299
3A Birštono gimnazija Birštonas 5500
300
1 клас Іванівська гімназія Красносільської ОТГ Одеського району Одеської області с. Іванове вул. Шкільна 1д 5500
301
Charches 5º 6º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 5500
302
clasa a VII aA Școala Gimnazială"Jean Bart" Suceava Suceava 5500
303
3a Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 5400
304
Clasa pregătitoare A Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 5300
305
Super netos 1 ano Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 5300
306
Clasa a IV-a Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 5300
307
2 b Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Piłsudskiego ul. Spacerowa 14 5300
308
νήπια-προνήπια Νηπιαγωγείο Ματαράγκας Σοφάδες 5300
309
4t B Escola Les Arrels Salt 5200
310
a IV -a B Școala Profesională,,Areta Teodorescu" Grivița Grivița 5200
311
Clasa a III-a E Buzău, Școala Gimnaziala Nr.11 Buzau 5200
312
Kasztanki Przedszkole Niepubliczne Norlandia Białystok 5200
313
4 група,,Незабравка" ДГ Незабравка Бяла Слатина 5200
314
PREGĂTITOARE A Școala Gimnaziala ,,Negoiță Dănăilă " -Bucești Ivești, Jud. GALAȚI 5200
315
Γ1 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5200
316
A4 10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 5200
317
CAPE C1 ENGLISH EOI Priego de Córdoba Priego de Córdoba 5100
318
Pregătitoare A Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 5100
319
Clasa a IV- a Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 5100
320
4ºA EBN3 Condeixa-a-Nova EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5100
321
Fundamental I EMEF JOSÉ ROMÃO Bauru 5100
322
3-В Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 5100
323
2.º A EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 5100
324
2c Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Warszawa 5100
325
3. bekkur Engjaskóli Reykjavík 5100
326
IV Spryciarze Samorządowe Przedszkole Nr 127 im. Koszałka Opałka Kraków 5100
327
Γ 2ο Δημοτικό Σχολείο Άργους Άργος 5100
328
2-А Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 5100
329
2b Kauno r. Vilkijos gimnazija Vilkija 5100
330
Sówki Przedszkole Miejskie nr 2 Słoneczna Chatka Lubliniec 5100
331
de primero a sexto CEIP QUEVEDO León 5100
332
Kulautuvos pagrindinės mokyklos antrokai Kauno rajono Kulautuvos pagrindinė mokykla Kulautuva 5100
333
Clasa Pregătitoare B Colegiul Tehnic " Constantin Brâncuși " Petrila Petrila 5100
334
2 клас Мащанський ліцей село Маща вул.Центральна,61-А 5100
335
Α1 10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 5100
336
Α3 10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 5100
337
Слънце ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 5100
338
5-Б Запорізька гімназія № 12 Запорізької міської ради Запоріжжя 5100
339
ΤΜΗΜΑ 3 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ Κέρκυρα 5100
340
3.b Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 5100
341
Προνήπια -Νήπια 9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμαιδα 5100
342
СУ "Гео Милев" Варна - 1 Г СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 5100
343
1 б ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 5000
344
2ГЦОУД-2 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 5000
345
2ГЦОУД-3 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 5000
346
4 "Б" клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 5000
347
ПОДГОТВИТЕЛНА ГРУПА СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 5000
348
Grupa ,,Albinuțelor” Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 5000
349
1b Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów 5000
350
Klasa 3 Szkoła Podstawowa im. Simony Kossak w Dobrzyniówce Dobrzyniówka 5000
351
2 б,в 26.СУ "Йордан Йовков" София 5000
352
2 А ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 5000
353
Oddział VIII Miejskie Przedszkole w Uniejowie Uniejów 5000
354
3-А клас Острицький ліцей Магальська ОТГльська Л Острицька ЗЗСО Магальської ОТГ Чернівці 5000
355
3ºAB Escola Básica da Boavista Valongo 5000
356
3d Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym Lesie Suchy Las 5000
357
Jarzębinki Przedszkole Integracyjne Nr 4 Wyszków 5000
358
Grupa Buburuzelor Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Slatina Slatina 5000
359
3-та група ,,Пчелички'' ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 5000
360
Ν1 Νηπιαγωγείο Anatolia College ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5000
361
Ν2 Νηπιαγωγείο Anatolia College ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5000
362
Ν3 Νηπιαγωγείο Anatolia College ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5000
363
2 A klasė Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija Tauragė 5000
364
ΓΛΠ ΚΑΙ ΓΛΟ Eνιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο και Λύκειο Κατερίνης Τέρμα Τερζοπούλου 150 5000
365
3 d Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie Żmigród 5000
366
Zerówka Publiczne Przedszkole Integracyjne Świat Dziecka Warszawa 5000
367
7.B Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 5000
368
8.C Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 5000
369
Νήπια-Προνήπια Νηπιαγωγείο Ταξιαρχών Τρικάλων Ταξιάρχες Τρίκαλων 5000
370
3-A Харківська гімназія №12 Харківської міської ради Харківської області Харків 5000
371
2a Babtų gimnazija Babtai 5000
372
Grupa mica Mickey&Minnie Grădinița cu program prelungit Ion Creangă Alexandria Alexandria 5000
373
Τμήμα Α Νηπιαγωγείο Κεραμωτής Χρυσούπολη Δήμου Νέστου 5000
374
3. trieda Zajkovia Základná škola s materskou školou Hôrky, elokované pracovisko Materská škola Hôrky 5000
375
2 Б ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 5000
376
2.B ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 5000
377
2.C ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 5000
378
1.C. Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 5000
379
Mrs. Janine Andraka - Grade 1&2 Woodcrest Public School 5000
380
3r. EL RIU GAIÀ. ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 5000
381
Fundamental I Colégio Logosófico- Unidade Chapecó Chapeco 5000
382
GRUPA PANSELUȚELOR Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 5000
383
1d Szkoła Podstawowa Nr 205 w Łodzi Łódź 5000
384
Grupa Ghioceilor Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 5000
385
Інтелектики НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ДНЗ" Новомиргород 5000
386
CLASA 1 Scoala Gimnazială IONEL TEODOREANU IAȘI IASI 5000
387
EI y Primaría C.E.I.P. SANTA ANA (La Alquería) La Alquería 5000
388
Klasa Ib Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Ostróda 5000
389
Clasa a II-a A Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 5000
390
Вітамінчики Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 5000
391
Pregătitoare C Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 5000
392
Clasa Supereroilor Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare,, Buhuși, Bacău str. Florilor, nr,12, Buhuși, jud. Bacău 5000
393
2.ºA EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 5000
394
2.º C EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5000
395
4.ºB - EBN.º3 Condeixa EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5000
396
4 A LT Mihai Eminescu Chisinau 5000
397
4ºB EB 1 Arganil Arganil 5000
398
Grupa mijlocie Steluțele Grădinița cu Program Prelungit Luminița Com. Lumina 5000
399
Clasa Supereroi Scoala Gimnaziala nr.190 Bucuresti 5000
400
Fundamental I EMEF DIRCE BOEMER GUEDES DE AZEVEDO Bauru 5000
401
4º D Escola Básica de Barrocal Rua 8 de dezembro 3100 - 319 Barrocal Pombal 5000
402
5 клас Рівнянський ліцей №5 с. Рівне 5000
403
Mrs Santori 1B Alessia Primary Ingelheim 5000
404
1 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 5000
405
Clasa I B Școala Gimnazială Nr 1 Tămădău Mare Tămădău Mare/ Călărași 5000
406
JI Grupo C Escola Básica do Miratejo Seixal 5000
407
a IV-a A Scoala Gimnaziala Nr. 1, Sat Pildesti Pildesti 5000
408
1º A EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5000
409
2º A EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5000
410
a II -a SbS Școala Gimnazială ION IRIMESCU Fălticeni Fălticeni, județ Suceava 5000
411
Clasa pregătitoare B - Albinuțele Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 5000
412
2 Клас Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 5000
413
5 клас Горішненський ліцей с. Горішнє 5000
414
4.ºB EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 5000
415
Clasa a 3a E Scoala gimnaziala nr 88 Bucuresti 5000
416
3-А Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 5000
417
PRIMERO B CEIP Alférez Segura HUESA 5000
418
TERCERO CEIP Alférez Segura HUESA 5000
419
CUARTO A CEIP Alférez Segura HUESA 5000
420
Grupa combinata Școala Gimnazială Jitia Jitia 5000
421
4-В Чемеровецький ліцей √1 Чемерівці 5000
422
Clasa a IV-a B sbs Școala Gimnazială ,,Nicu Albu” Piatra Neamț Piatra Neamț 5000
423
Ms Chieng Grade 1C Emileen Primary Ingelheim 5000
424
Clasa ALBINUTELOR Scoala Gimnaziala "Aurel Hornet" Tudor Vladimirescu Braila 5000
425
Τμημα 5 και 6 2 Ειδικο Δημοτικο Σχολειο Πειραια ΠΕΙΡΑΙΑΣ 5000
426
Todos pueden ser súper héroes Dante Alighieri Rosario 5000
427
Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 5000
428
ІV Б XI ОУ "Николай Лилиев" Стара Загора 5000
429
Clasa pregatitoare Scoala Gimnaziala Adrian Paunescu Focsani 5000
430
Β' τάξη 1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 5000
431
Pregatitoare D Școala Gimnazială Nr 80, București București 5000
432
Primaria/Infantil C.E.I.P. CRISTO DEL RESCAT Escúzar 5000
433
testCZ testCZ test 5000
434
Clasa a II-a B Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 5000
435
Ε' και Στ' τάξεις Δημοτικό Σχολειο Χωραφακίων Χανιά Χωραφάκια 5000
436
1-А Черкаський навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей спортивного профілю №34" м. Черкаси 5000
437
1 GZ Sprytne Plastusie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie Oława 5000
438
A 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 5000
439
Oddział Zerówkowy Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole Wysokie Koło 5000
440
Τμήμα 1 Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 5000
441
3 Gdynia International School Gdynia 5000
442
Α Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσοχωρίου Πύργος Ηλείας 5000
443
3B Birštono gimnazija Birštonas 5000
444
Porzeczki Gumisiowe Przedszkole Siemianowice Śląskie 5000
445
V Ważniaki Samorządowe Przedszkole Nr 127 im. Koszałka Opałka Kraków 5000
446
Mămăruțele Școala Gimnazială Nr.2 Todirești Pașcani 5000
447
Pregătitoare G Școala Gimnazială Nr.156 București 5000
448
Супер герої Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 5000
449
Clasa a III-a B Școala Gimnaziala Mihu Dragomir Brăila Brăila 5000
450
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΙΜΗΣΗΣ ΣΕΡΡΕΣ 5000
451
7a Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. J. Korczaka w Mosinie Mosina 5000
452
Grupa Mare B Grădinița cu Program Prelungit Nr 1 Roșiori de Vede STR Mihai Eminescu Nr 19 Roșiori de Vede 5000
453
klasa2a Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 5000
454
a IV- a D Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 5000
455
Klasa 2c Szkoła Podstawowa nr 187 w Warszawie Warszawa 5000
456
ΤΜΗΜΑ 1 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ 66100 5000
457
Clasa 1 Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 5000
458
Zerówka- Oddział B Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Misiek" w Nowym Sączu Nowy Sącz 5000
459
Klasa 3b Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 5000
460
1 Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 5000
461
Tęczowe Motyle - Gr. VI Przedszkole nr 46 w Lublinie Lublin 5000
462
ΖΟΥΖΟΥΝΟΠΑΡΕΑ 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 5000
463
5,6-latki Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie Częstochowa 5000
464
Oddział Przedszkolny Szkołą Podstawowa w Gniewkówcu Gniewkówiec 5000
465
klasa 3 b Zespół Publicznych Placówek Oświatowych im. Odzyskania Niepodległości w Starej Kornicy Stara Kornica 5000
466
2b Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 5000
467
2a Kauno r. Vilkijos gimnazija Vilkija 5000
468
SuperNetos do Cadaval EB1 do Cadaval Cadaval 5000
469
2º A,2º B, 2ºC 4ºA,4º,B,4ºC,6ºA,6ºB,6ºC Colegio San josé H.H. Maristas León 5000
470
Перший Криворізька гімназія №29 М.Кривий ріг 5000
471
Klasy pierwsze Szkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Szczecin 5000
472
2 Роздольчани Роздольська гімназія Наталинської сільської ради Харківської області Село Ясна Поляна 5000
473
Розумники - 3 Шостаківський ліцей Ольшанської селищної ради Миколаївського р-ну Миколаївської обл с.Шостакове 5000
474
1 клас Малолюбашанська гімназія с. Мала Любаша вул.Центральна,9 Рівненський район Рівненська оласть 5000
475
Clasa a IV-a B Tulcea SCOALA GIMNAZIALA ION LUCA CARAGIALE MUNICIPIUL TULCEA 5000
476
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ 5000
477
6-Б Київська гімназія №154 Місто Київ 5000
478
2-Е Рівненський ліцей N2 Рівне 5000
479
6ºC Colegio Los Adiles Villaobispo de las Regueras (León) 5000
480
klasa 2 Niepubliczna Szkoła i Przedszkole w Izdebkach Kosnach Izdebki-Kosny 5000
481
a- III-a B Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus, Suceava Vicovu de Sus 5000
482
3-Б Концівський ліцей Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області Концово 5000
483
Clasa I B Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 5000
484
1-Б Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 5000
485
Grupa mare ”Albinuțele” Școala Gimnazială ”Ion Creangă” Buzău Buzău 5000
486
Clasa pregătitoare+clasa I+ clasa aII-a (invatamant simultan) Liceul Tehnologic ,,Mihai Eminescu" Dumbrăveni Dumbrăveni 5000
487
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 5000
488
Ε2 2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 5000
489
2 klasė Kauno r. Linksmakalnio mokykla-darželis Linksmakalnis 5000
490
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 5000
491
7 КЗ "Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Осипенківської сільської ради Бердянського району Запорізької області Осипенко 5000
492
4"A" група- "Маргаритка" ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 5000
493
4-A ytpkfvys Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 5000
494
"Агенти 1-Б" Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 5000
495
3 клас Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 5000
496
Clasa Zâmbăreților Școala Gimnazială ,,Andrei Șaguna,, Sărămaș Sat Sărămaș 5000
497
Α2 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5000
498
3 клас Бутейківська гімназія Сарненської міської ради Бутейки 5000
499
4º A C.P.R. SIERRA DEL ESPINO Algatocín, Benarrabá y Siete Pilas 5000
500
Esfiliana 1º 2º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 5000
501
Clasa a IV-a /Clasa I/ Clasa pregătitoare Școala Gimnazială Ungureni Bacau 5000
502
aVII-a B Școala Gimnazială Vadu Pașii, Buzău Vadu Pașii, Buzău 5000
503
Grupa Ursuletilor Grădinița cu Program Prelungit Manpel Târgu Mureș 5000
504
klasa 3 Sp9 im. Wincentego Pola Wrocław 5000
505
5º D Colégio João Paulo II Braga 0
506
Primer Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
507
Segon Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
508
Tercer Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
509
Quart Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
510
Quart Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
511
Cinquè Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
512
Sisè Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
513
tretia ZŠ Necpaly Necpaly 0
514
2 grape bajkalska 22 0
515
tes test test Warszawa 0
516
5- Б Олександрівській заклад загальної середньої освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області Чорноморськ 0
517
Klasa 1 Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w Luszowicach Luszowice, ul. Przybyszewskiego 6 0
518
1 Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 0
519
1 Комунальний заклад "Бунаківський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області с. Бунакове 0
520
5 c EMEF Santa Maria Bauru 0
521
4 клас Ліцей с. Голендри С. Голендри 0
522
2-A клас Драчинецький опорний ЗЗСО І-ІІІ ст с. Драчинці 0
523
Совенята Гімназія з дошкільним підрозділом с. Заливанщина С. Заливанщина 0
524
Klasa 2 Szkoła Podstawowa nr 137 im. prof. Wiktora Zina Kraków 0
525
Clasa a II-a A Scoala Gimnaziala Nr. 55 Bucuresti 0
526
Clasa a III-A Școală Gimnazială Ocnița Ocnița 0
527
CLASSE DE LES TORTUGUES 2n B Escola Doctor Carulla ARBÚCIES 0
528
grupa V Pszczółki Przedszkole nr 46 w Lublinie Lublin 0
529
2b Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
530
Klasa 4A Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza Jaworzno 0
531
2b Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
532
Pierwszaki bystrzaki Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
533
klasa Ia Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
534
Klasa 1 Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym Rekowo Górne 0
535
I A Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 0
536
Infantil y primaria CEIP Blas Infante Serrato 0
537
1r. Els Bastoners ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 0
538
2n. ELS DEU PONTS ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 0
539
4t A Escola Les Arrels Salt 0
540
CAPE C1 EOI Priego de Córdoba Priego de Córdoba 0
541
klasa 1d Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
542
5è EP ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 0
543
Śmiechotki Przedszkole 306 ,,Mali Optymiści" Warszawa 0
544
Cicle Mitjà Escola Sant Miquel del Cros Argentona 0
545
Cicle Superior Escola Sant Miquel del Cros Argentona 0
546
Infantil CEIP " Cristo De La Expiración " Galera 0
547
C.E.I.P. José María Carande Almendral (Badajoz) 0
548
C.E.I.P. José María Carande Almendral (Badajoz) 0
549
C.E.I.P. José María Carande Almendral (Badajoz) 0
550
C.E.I.P. José María Carande Almendral (Badajoz) 0
551
Infantil y primaria Ceip San Pedro Advincula Huélaga (Cáceres) 0
552
Clasa a III-a Școala Gimnazială ”Dimitrie Vatamaniuc” Sucevița 0
553
Bystrzaki Publiczne Przedszkole nr 3 w Pile Piła 0
554
Grupa Lalelelor Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 0
555
5.6 Agrupamento de escolas Dr Francisco Sanches Braga 0
556
2.ºD Vale Judeu EB1 Vale Judeu Loulé 0
557
Klasa 1,2,3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Raciszynie ze Szkołą Filialną w Kolonii Lisowice Raciszyn 0
558
Clasa I A Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 0
559
2-в Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 0
560
klasa 2a Szkoła Podstawowa nr 27 im. Zdzisława Krzyszkowiaka z Oddziałami Sportowaymi Bydgoszcz 0
561
FRUNZULITE SCOALA GIMNAZIALA CIRESU BRAILA 0
562
Grupa mijlocie-mare Grădinița cu P.N. Ighiu - Șc. Gimnazială „M. Eminescu” Ighiu, jud. Alba” Ighiu 0
563
Clasa a III -a Liceul Ortodox "Sf. Nicolae" Zalău 0
564
Clara Campionilor Școala Gimnaziala, comuna Ștefești Ștefești 0
565
Clasa a II_a B Școala Gimnazială ,,Radu Vodă” Fetești Fetești 0
566
Grupa Albinuțelor Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 0
567
Pregătitoare Școala Gimnazială Nr. 1 Tulucești GALATI 0
568
Clasa steluțelor istețe Școala Primară Sudiți, Poșta Câlnău Sudiți Poșta Câlnău 0
569
Clasă a 2-a Școala Gimnazială, sat Tăriceni Tăriceni 0
570
K class Montessori@Graceland Pte Ltd singapore 0
571
Clasa pregatitoare, I, a II-a, a III-a și a IV-a Scoala gimnaziala Teslui Comuna Teslui 0
572
3B Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 0
573
classe de primària Escola Divina Pastora 43517 Vinallop 0
574
1º primaria CEIP Rodríguez Vega Almedinilla 0
575
2º primaria CEIP Rodríguez Vega Almedinilla 0
576
Þriðji bekkur Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 0
577
Clasa a III-a Școala Gimnazială Băcia Comuna Băcia 0
578
a V-a A, a V-a B, a V-a C Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 0
579
a V-a A, a V-a B, a V-a C Școala Gimnazială nr. 3 Piatra Neamț Piatra Neamt 0
580
2.º/4.ºB VNM EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 0
581
1.º/3.º A VNM EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 0
582
5 Надточаївська гімназія Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області Надточаївка 0
583
Clasa a II-a A Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 0
584
Clasa a VII ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 0
585
Clasa I Școala Gimnazială Nr.1, comuna Telega Telega 0
586
I A Colegiul National de Arta ”Octav Bancila” Iasi 0
587
1. - 4. bekkur Heiðarskóli Hvalfjarðarsveit 0
588
a II a B ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZBICENI, OLT Izbiceni 0
589
Clasa Steluțelor Școala Gimnazială ,,Maria Brindea” com. Pesac com.Pesac 0
590
Clasa Pregătitoare / Clasa Steluțelor ȘCOALA GIMNAZIALA, COMUNA BĂLȚĂTEȘTI, NEAMȚ Com. Bălțătești, jud. Neamț 0
591
Clasa a VI-a Scoala Gimnazială de Arte ”N.N.Tonitza” Barlad Barlad 0
592
2c Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 0
593
2 Залузький ЗЗСО І-ІІ ступенів ЯМР ЛО Село Залужжя, Яворівська ТГ, Львівська область 0
594
1º ano - turma 1 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
595
I B Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 0
596
a II -a LICEUL TEORETIC CERMEI Cermei 0
597
Grupa Buburuzelor Grădinița P.P. Nr.56 Galați Galati 0
598
PREGATITOARE E Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 0
599
Clasa a III-a A Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 0
600
Clasa a III-a Școala Gimnazială Cosâmbești COSÂMBEŞTI 0
601
Clasa I Școala Gimnazială Cosâmbești COSÂMBEŞTI 0
602
a IV-a B Marginea, Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 0
603
I A Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 0
604
GRUPA MARE Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 0
605
Clasa a V -a Școala Gimnazială "Alexandru Vlahuță" Alexandru Vlahuță, județul Vaslui 0
606
Klasa 2 D Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 23 w Płocku Płock 0
607
Grupa Fluturașilor isteți cu program prelungit Grădinița Domnești Argeș Domnești-Arges 0
608
Clasa a III-a B Deda, Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea Deda 0
609
Clasa Pregătitoare ,,C” Liceul Ortodox ,,Episcop Roman Ciorogariu” Oradea Str. Aluminei, nr. 88, loc. Oradea, jud. Bihor, cod poştal 410303 0
610
Klasa3 Szkoła Podstawowa nr 114 Łódź 0
611
PRIMER SALVADOR ESPRIU VALLFOGONA DE BALAGUER 0
612
CLASA a II -a A - CLASA STELUTELOR Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 0
613
Clasa Pregătitoare C Scoala Gimnazială nr 5 Săcele Săcele 0
614
5 Сквирський академічний ліцей інформаційних технологій "Перспектива" Сквирської міської ради Київської області Сквира 0
615
PRIMARIA 3 FEDAC SANTA COLOMA Sant Ramon num2 0
616
CLASA II - ALBINELE LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFÂNTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN 0
617
Clasa a III-a A ”Piticii isteți” Școala Gimnazială nr.1 Modelu Modelu 0
618
Biedronki 4 latki Przedszkole Samorządowe w Bobrownikach grupa Biedronki Bobrowniki 0
619
Герої КЗ "Софіївська гімназія" Лозуватської сільської ради Дніпропетровська область, Криворізький район село Софіївка, 0
620
a II a Școală Gimnazială Crevedia Crevedia 0
621
C.E.I.P. Nuestra Sra. de la Paz Ronda 0
622
C.E.I.P. Nuestra Sra. de la Paz Ronda 0
623
C.E.I.P. Nuestra Sra. de la Paz Ronda 0
624
Clasa ,,Spiridușii” I A Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 0
625
Clasa pregatitoare A Liceul Corneliu Mdrea Zlatna 0
626
Clasa pregatitoare A Liceul Corneliu Medrea Zlatna 0
627
Clasa a V-a Școala Gimnazială Jurilovca Jurilovca 0
628
клас Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 0
629
Clasa a III-a Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 0
630
Grupa Mare ,,Florile,, GRĂDINIȚA P.P. FLOARE ALBASTRĂ CRAIOVA 0
631
Clasa a III-a A Scoala Gimnaziala " Vasile Parvan" Barlad Barlad 0
632
Νηπια Προνηπια 15ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 0
633
3º A C.E.I.P. LOS JARALES Torre de Benagalbón 0
634
3º B C.E.I.P. LOS JARALES Torre de Benagalbón 0
635
Tercer Escola La Mercè Tortosa 0
636
Todos C.E.I.P. San José Obrero Lácara 0
637
3-А Ліцей №12 Павлоградської міської ради Павлоград 0
638
a III-a A Școala Gimnazială Vasile Alecsandri Brăila 0
639
a III-a A Școala Gimnazială Vasile Alecsandri Brăila 0
640
clasa I Centrul Școlar Pentru Educație Incluzivă "Miron Ionescu " Cluj-Napoca 0
641
a VII- a C Școala Gimnazială Grigore Moisil Ploiești Ploiesti 0
642
Grupa Mare Ursuleții Grădinița Nr. 111 București București 0
643
VII Tecuci, Școala Gimnazială ,,Ion Petrovici Tecuci 0
644
Clasa a II-a A "Campionii" Școala Gimnazială "Gheorghe Bibescu" Craiova 0
645
6A ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAIL SADOVEANU” GALAȚI GALAȚI 0
646
Pregătitoare D Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 0
647
Clasa Pregătitoare A Școala Gimnazială Mihai Vodă, Mihai Viteazu Mihai Viteazu 0
648
Grupa Mare Școala Gimnaziala Seaca Seaca 0
649
4 B Școala Gimnazială Nr. 25, Galați Galați 0
650
Grupa Steluțelor Grădinița cu program prelungit -Școala Gimnaziala Greci, Tulcea Greci, jud. Tulcea 0
651
Clasa a VII a Școală Gimnaziala Gângiova Sat Gangiova 0
652
Clasa a II-a B Școala gimnazială nr. 1 Adunații Copăceni Adunații Copăceni, Giurgiu 0
653
a III a B Scoala Gimnaziala nr. 1, Dorohoi Dorohoi 0
654
Albinuțe Craiova, Școala Gimnazială Cariova 0
655
Albinuțe Școala Gimnazială DECEBAL Craiova 0
656
CLASA A III-A C SCOALA GIMNAZIALA ANTON PANN Rm Vâlcea 0
657
Turma 8 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
658
Clasa a IV-a A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 PIATRA NEAMȚ 0
659
Clasa a IV-a A Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 0
660
1º A CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
661
Clasa Ștrumfilor Braila, Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila 0
662
Furnicarii Târgu Frumos, Liceul Special “Moldova“ Târgu Frumos 0
663
Stelute GRĂDINIȚA CU P.P. "STEP BY STEP" Galati 0
664
Clasa a 3-a Buburuzele vesele Scoala Gimnaziala nr.7 Borsa BAILE BORSA (ORAS BORSA) 0
665
Quinto A CEIP CIUDAD DE JEREZ Jerez de la Frontera 0
666
Clasa a II a D Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Galati 0
667
Educación Infantil CEIP. MIGUEL HERNÁNDEZ (Almogia) Arroyo de los Olivos (Almogia) 0
668
Primaria de 1º a 6º CEIP. MIGUEL HERNÁNDEZ (Almogia) Arroyo de los Olivos (Almogia) 0
669
Primero. Colomera. CEIP Juan Alonso Rivas Colomera (Granada) 0
670
Segundo. Colomera. CEIP Juan Alonso Rivas Colomera (Granada) 0
671
C.E.I.P. ARQUITECTO SÁNCHEZ SEPÚLVEDA Alozaina 0
672
C.E.I.P. ARQUITECTO SÁNCHEZ SEPÚLVEDA Alozaina 0
673
2 Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 0
674
RF A2 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
675
Активатори Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 0
676
Пострибайки Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 0
677
Посміхайчики Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 0
678
3-В Одеська загальноосвітня школа #48 Одеса 0
679
Clasa pregătitoare Step by Step B Radu cel Mare Găești 0
680
Klasa 7a Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 0
681
Żabki Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 0
682
2 в Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 0
683
3-Д Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 0
684
1, 2, 3, 4 C.E.I.P. RUIZ DEL PERAL Guadix 0
685
Colegio C.E.I.P. SAN MARCOS Garcíez 0
686
a II-a B Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 0
687
a V-a C Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 0
688
1 Клесівська гімназія с. Клесів 0
689
Sala 5/6 anos O Sabichão Jardim de Infância e Sala de estudo Santiago do Cacém 0
690
Clasa a VI-a B Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 0
691
Sala 5/6 anos Jardim das Sementinhas Viseu 0
692
Veverițele vesele Grădinița Numărul 239, București București 0
693
4-В Комунальний заклад загальної середньої освіти "Княгининівський ліцей # 34 Луцької міської ради" Село Княгининок 0
694
2-А Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 0
695
Voluntarii "Eroi FAST" Asociația Focus for Partnership Bălan 0
696
Clasa I A Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 0
697
Romanasii Școala Episcop Ioan Mețianu, UAV, Arad Arad 0
698
Clasa a IV-a Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 0
699
4-А Гімназія № 7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Бердичів 0
700
Clasa Pregătitoare C Iasi, Școala Gimnazială „Alexandru cel Bun” Iasi 0
701
Grupa Zielona Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 0
702
Grupa mare B Grădinița cu Program Prelungit "Ion Creangă" Slatina 0
703
Grupa Mica A Gradinita cu Program Prelungit Norocel Negresti Negresti 0
704
Grupa Mare A Gradinita cu Program Prelungit Norocel Negresti Negresti 0
705
CEIP San Vicente El Alquián 0
706
SUPERCAMPIS (alumnos de infantil y primaria) CEIP FEDERICO GARCÍA LORCA CONQUISTA 0
707
MITJA-SUPERIOR Escola d'Avinyonet del Penedès Avinyonet del Penedès 0
708
Albinuțele vesele Grădinița cu Program Prelungit,, Sfânta Maria ", Turda Turda 0
709
1 клас Балтський ліцей #2 Балтської міської ради Одеської області Балта 0
710
Α2 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
711
Turma 49 Escola Básica de Regueira de Pontes Regueira de Pontes 0
712
Clasa pregătitoare B Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 0
713
CP B Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 0
714
Clasa Pregătitoare B "Steluțele" Școala Gimnazială "Mihai Viteazul" Boldești-Scăeni Boldești-Scăeni 0
715
6°A CEIP José Salazar El Ejido 0
716
2-Б клас Зруб-Комарівська гімназія Село Зруб-Комарівський 0
717
2º A CEIP José Salazar El Ejido 0
718
4 клас Овлашівський ЗЗСО с. Овлаші Роменський район Сумська область 0
719
COD - 3.º ano Colégio Oficina Divertida Faro 0
720
1-К Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 0
721
Grupa Buburuzelor GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
722
Grupa Licuricii GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
723
Grupa Piticii Voinici GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
724
1 Мар'є-Дмитрівський ліцей село Мар'є-Дмитрівка 0
725
2 Мар'є-Дмитрівський ліцей село Мар'є-Дмитрівка 0
726
3 Мар'є-Дмитрівський ліцей село Мар'є-Дмитрівка 0
727
4 Мар'є-Дмитрівський ліцей село Мар'є-Дмитрівка 0
728
3 клас Балахівська ЗШ І-ІІ ступенів, філія Новостародуського ліцею Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області БАЛАХІВКА 0
729
3 Ціпківська гімназія Краснолуцької сільської ради Полтавської області село Ціпки 0
730
3-А Запорізька гімназія № 54 Запорізької міської ради Запоріжжя 0
731
Principitos 2ºB CEIP José Salazar El Ejido 0
732
Exploradores Palmo e Meio Creche/Jardim de infância "O Montinho" Santiago do Cacém 0
733
C.P.R. IZNÁJAR NORTE C.P.R. IZNÁJAR NORTE EL HIGUERAL (IZNÁJAR, CÓRDOBA) 0
734
3B Minotaure Escola Vora Mar Salou 0
735
3C Medusa Escola Vora Mar Salou 0
736
Turma B Escola Básica de Santar Viseu 0
737
Clasa a IV a A Școala Gimnazială Nr. 1 Tulucești, județ Galați TULUCEȘTI / GALAȚI 0
738
5º PRIMARIA HÉROES DEL PAÍS DEL MAGO CEIP EMILIO PÉREZ MOLINA CALLE ERETAS S/N CP 21560 PAYMOGO (HUELVA) 0
739
Fundamental I EMEF MARIA CHAPARRO Bauru 0
740
Fundamental I EMEF WALDOMIRO FANTINI Bauru 0
741
1°B CEIP José Salazar El Ejido 0
742
1ºB EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 0
743
1-Г Ліцей 1 Івано-Фоанківськ 0
744
Cls II SCOALA GIMNAZIALA PARSCOVENI, OLARI, OLT Olari, Scoala Gimnaziala Olari 0
745
Grupa Buburuzele Școala Gimnazială Vânători, structură Grădinița Vânători Comuna Vânători, județul Vrancea 0
746
Clasa I J Școala gimnaziala nr 24 Timisoara 0
747
Β1 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
748
6°B CEIP José Salazar El Ejido 0
749
4º F5 Escola Básica Fonte dos Escudeiros Bairro Padre Tobias, 2135-275 Samora Correia 0
750
grupele mijlocii și grupele mari Grădinița cu P.P. Nr.16, Focșani Focșani 0
751
4ºA CEIP José Salazar El Ejido 0
752
Β2 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
753
Γ1 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
754
6-latki Samorządowe Przedszkole Publiczne w Żarkach Letnisku Ul. Cicha 12B, 42-311 Żarki Letnisko 0
755
Los chiquilicuatres C.E.I.P. San José Obrero Lácara 0
756
Mr Lakatos Zsolt Primary Ingelheim 0
757
4-А Шепетівський навчально-виховний комплекс № 3 у складі «Загальноосвітня школа І—III ступенів імені Натана Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою» Хмельницької області  Шепетівка 0
758
Супер-стар Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 0
759
Clasa a III-a Arges, Școala Gimnaziala Stolnici str peincipala nr 160 0
760
Piticii Grădinița cu Program Prelungit,, Sfânta Maria ", Turda Turda 0
761
Turma PP EB de Pedrógão Pequeno Rua da Escola 0
762
Α΄- Β΄ Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 0
763
4-Ж Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради Суми 0
764
2º A EB Cruz de Argola Guimarães 0
765
3.º B Dionísio Escola Dionísio dos Santos Matias Oeiras 0
766
2 клас Рівнянський ліцей №5 с. Рівне 0
767
Stelutelor Telega, Școala Gimnazială Nr.1 Telega 0
768
7. a Костилівська ЗЗСО Рахів 0
769
CEPr “Los Rosales” Huelva 0
770
5a Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 0
771
1, 3, 4 класи Яструбинська початкова школа Село Яструбине 0
772
4.A ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 0
773
1 клас Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 0
774
Α - Β Δημοτικό Σχολείο Βαρβάρας Βαρβάρα Χαλκιδικής 0
775
Magic Bees Liceul Tehnologic Energetic Dragomir Hurmuzescu DEVA 0
776
1º Primaria CEIP SAN GINÉS PURCHENA 0
777
Ursuletii GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
778
Albinuțele GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
779
3-В Таращанський академічний ліцей "Ерудит " м.Тараща 0
780
Pregatitoare A Scoala Gimnaziala "Nicolae Balcescu",Ploiesti Ploiestj 0
781
Clasa a IV-a B Scoala Gimnaziala "Nicolae Balcescu",Ploiesti Ploiestj 0
782
IV B Scoala Gimnaziala,, Alexandru Ioan Cuza" Tg. Mures 0
783
Clasa a II a B Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 0
784
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 0
785
1-В Ліцей 1 Івано-Фоанківськ 0
786
Terceiro ano Centro Educacional Casinha Feliz Goiania 0
787
Clasa 1 A (Clasa Ursuletilor) Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 0
788
JI Grupo A Escola Básica do Miratejo Seixal 0
789
4-А Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання Київ 0
790
Buburuze B - Clasa pregătitoare Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 0
791
Grupa Iepurasilor Gradinita cu PPnr 2 comuna Filipestii de Padure Comuna Filipestii de Padure 0
792
Clasa a I-a Zărand ȘCOALA GIMNAZIALĂ ZĂRAND ZĂRAND 0
793
Clasa pregătitoare B LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRĂGĂNEȘTI-OLT 0
794
JI grupo D Escola Básica do Miratejo Seixal 0
795
Clasa a III -a , Bătești Școală Gimnazială comuna Brazi Brazi 0
796
4ºB CEIP José Salazar El Ejido 0
797
Clasa I ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZBICENI, OLT Izbiceni 0
798
2.º AJ Escola Básica José Afonso Seixal 0
799
4.º AJ Escola Básica José Afonso Seixal 0
800
1.ºC EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 0
801
1ºAM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
802
4ºB PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
803
Clasa Strumfilor Scoala Gimnaziala ,, Stefan cel Mare”, Dancu Dancu 0
804
I B Școală Gimnazială Porolissum, Zalău Zalau 0
805
5ºano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
806
6ºano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
807
Grupa mare A Licurici Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 0
808
2-Б Комунальний заклад освіти " середня загальноосвітня школа 123" Дніпровмької міської ради Дніпро 0
809
Clasa a IV-a Scoala Gimnaziala Valea Mare Babeni 0
810
Clasa a IV-a B SCOALA GIMNAZIALA GRECI Greci, judetul Tulcea 0
811
Clasa pregatitoare B SCOALA GIMNAZIALA GRECI Greci, judetul Tulcea 0
812
1 B Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 0
813
Grupa Stelutelor GPN. Victoria-Stauceni Sat Victoria, com. Stauceni 0
814
Grupa Mare Școala Profesională Stolniceni-Prăjescu Stolniceni-Prăjescu 0
815
1r A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
816
1r B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
817
2n A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
818
2n B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
819
3r A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
820
3r B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
821
4t A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
822
4t B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
823
5è A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
824
5è B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
825
6è A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
826
6è B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
827
3- А Запорізька гімназія № 83 Запорізької міської ради м.Запоріжжя 0
828
4-В Початкова школа N11 Червоноград 0
829
Grupa mică ,,Puișorii” Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 0
830
2nA 22-23 Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (Tarragona) 0
831
2nB 22-23 Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (Tarragona) 0
832
4-Б Початкова школа N11 Червоноград 0
833
1 КЗ "Дворічнокутянський ліцей" Харківська область 0
834
2-A Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 0
835
2 - Б Заклад загальної середньої освіти ''Корецький ліцей''Корецької міської ради м.Корець 0
836
Clasa I Scoala Gimnazială "Carmen Sylva", Comuna Horia Horia 0
837
LAS ALDEAS CPR MAESTRO JOSÉ ALCOLEA FUENTE OBEJUNA 0
838
3 клас Верб'ятинська початкова школа Село Верб'ятин 0
839
Minionilor Colegiul National Onisifor Ghibu Oradea Oradea 0
840
4B Step by step Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 0
841
Steluțele Școala gimnaziala prof.Lucian Pavel Oltenița 0
842
Веселуни 3 Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 0
843
Веселуни 3 Василівська гімназія Село Василівка 0
844
Утківські супергерої Комунальний заклад "Утківський ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської облості смт. Утківка 0
845
1º Ano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
846
1 GS Nesskóli Neskaupstaður 0
847
Grupa buburuzelor Gradinita Cu Program Prelungit nr 1 Santandrei Str. principala nr 13 0
848
V a Școala Gimnazială nr 1 Sântandrei Bihor Sântandrei 0
849
Α1 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
850
Α2 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
851
Α3 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
852
Α4 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
853
Α5 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
854
Β1 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
855
Β2 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
856
Γ1 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
857
Clasa III Spataru Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 0
858
3 Стебненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області с. Стебне 0
859
Clasa a III- a C Step by Step Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 0
860
Clasa ursuletilor Școala Gimnazială Nr. 1, loc. Independența Independența 0
861
3ºD PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
862
3ºA EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 0
863
1.º A EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 0
864
Clasa I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 MORENI MORENI 0
865
Clasa I A Școala Gimnazială Nicolae Coculescu Scornicești 0
866
3 клас Стебненська гімназія Звенигородської районної ради Звенигородського району Черкаської області Село Стебне 0
867
clasa a IV-a C Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 0
868
2c Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej Sucha Beskidzka 0
869
RF4A EB Refojos Póvoa de Varzim 0
870
II B Bucuresti, Scoala Gimnaziala NR. 133 BUCURESTI 0
871
Grupa mijlocie/mare Gradinita cu program normal nr.1,Budesti,Neamt Budești 0
872
Clasa a IV-a B Școala Gimnazială „Ion Luca Caragiale” Sibiu 0
873
Clasa a IV-a B Scoala Gimnaziala ION LUCA CARAGIALE Tulce 0
874
Clasa a VII a "Grigore T. Popa" Dănești Vaslui 0
875
Clasa a III a "Grigore T. Popa" Dănești Vaslui 0
876
Școala Gimnazială nr.43 "Ferdinand ", Constanța Constanța, Scoala gimnaziala nr 43 Ferdinand Constanța 0
877
clasa a III-a Liceul „Carol I”, orașul Plopeni Plopeni 0
878
3 клас Стебненська гімназія Звенигородської районної ради Звенигородського району Черкаської області Село Стебне 0
879
Pregătitoare Școala Gimnazială Comișani Comișani 0
880
3ºB PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
881
1 Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 0
882
Clasa I B Școala gimnaziala Nr 3 Voluntari Voluntari 0
883
3ºA CD Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
884
Clasa I, Isteții Școala Gimnazială "Avram Iancu " Unirea 0
885
Clasa I E/ Exploratorilor Școala Gimnaziala Sfânta Vineri Mun Ploiești Ploiești 0
886
Albinutele Gradinita cu Program Prelungit Nr.32, Ploiesti Ploiesti 0
887
3ºC PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
888
4 клас Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 0
889
Clasa IB Școala Profesională, Comuna Starchiojd Comuna Starchiojd 0
890
4º A EB1 de Alvor Portimão 0
891
I A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.25 BRAȘOV 0
892
Pregatitoare E SCOALA GIMNAZIALĂ NR 88 București 0
893
Clasa I C Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 0
894
VI-VIII Școala Gimnazială "Mihai Niculaiasa" Lămășeni 0
895
2клас Степнянський ліцей, Слобожанської ради Вулиця робоча 12 0
896
4 клас Будківський ліцей Маневицької селищної ради Камінь- Каширського району, Волинської області село Будки 0
897
Grupa Albinuțelor A Școala Gimnazială Nr.1 Onești Onești 0
898
Clasa IC Scoala Gimnaziala Constantin Morariu Pătrăuți Strada Principala 0
899
4.ºA EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 0
900
4.º Ano Colégio do Rio Colégio do Rio Portimão 0
901
3.º A EB Cruz de Argola Guimarães 0
902
5 AÑOS A CEIP Alférez Segura HUESA 0
903
5 AÑOS B CEIP Alférez Segura HUESA 0
904
PRIMERO A CEIP Alférez Segura HUESA 0
905
Clasa a III_a Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 0
906
SEGUNDO CEIP Alférez Segura HUESA 0
907
CUARTO B CEIP Alférez Segura HUESA 0
908
Turma A Escola Básica de Santar Viseu 0
909
Clasa a II-a - Clasa Exploratorilor Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 0
910
a III-a Școala Gimnazială Crângeni Comuna Crângeni, județul Teleorman 0
911
Clasa a IV -a B Liceul „Carol I”, orașul Plopeni Plopeni 0
912
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 0
913
4°CM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
914
Turma 2 E. B. Marmeleira Marmeleira - Coimbra 0
915
1-А Запорізька гімназія № 83 Запорізької міської ради м.Запоріжжя 0
916
1º Primaria C.E.I.P. ANTONIO MACHADO 41430 La Luisiana (Sevilla) 0
917
2º Primaria C.E.I.P. ANTONIO MACHADO 41430 La Luisiana (Sevilla) 0
918
3º Primaria C.E.I.P. ANTONIO MACHADO 41430 La Luisiana (Sevilla) 0
919
4º Primaria C.E.I.P. ANTONIO MACHADO 41430 La Luisiana (Sevilla) 0
920
1º Primaria A Stma. Trinidad trinitarios Córdoba 0
921
1º Primaria B Stma. Trinidad trinitarios Córdoba 0
922
2º Primaria A Stma. Trinidad trinitarios Córdoba 0
923
2º Primaria B Stma. Trinidad trinitarios Córdoba 0
924
Clasa a II-a A Școala Gimnazială „Grigore Tabacaru”, Hemeiuș, Jud. Bacău Bacau 0
925
Clasa a III-a A ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GRIGORE TABACARU "HEMEIUȘ Bacău, Hemeiuș 0
926
2 клас Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 0
927
3-Г Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 0
928
Último curso de infantil y 1º de primaria C.E.I.P. San Isidro Labrador España 0
929
Grupa mare Broscuțele Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 0
930
Криворіжці Криворізька гімназія 122 Кривий Ріг 0
931
Clasa a III-a Școala Gimnazială Ostra Ostra 0
932
Pillangó Kadarka utcai óvoda Budapest 0
933
Cls a IV a A ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 0
934
Clasa a III-a ȘCOALA GIMNAZIALĂ DÂRZA - CREVEDIA Dârza, Crevedia 0
935
ΤΜΗΜΑ 1 31ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
936
ΤΜΗΜΑ 2 31ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
937
2 - Б Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Вільнянської міської ради Вільнянськ 0
938
3-Б Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Вільнянської міської ради Вільнянськ 0
939
Grupa Mare B GRADINITA CU P.P.NR.1 COM. MATCA JUD. GALATI 0
940
3.º ano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
941
I A Școala Gimnazială "Elena Farago" Craiova 0
942
Piratinhas Escola Básica Ria Formosa Faro 0
943
PRIMER DE PRIMÀRIA ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 0
944
Albinutele a III a Școala Gimnazială Lunca Priporului Nehoiu Nehoiu 0
945
a III a Albinutele Scoala Gimnaziala "Lunca Priporului"Nehoiu Nehoiu 0
946
2 -Бджілки Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вільнянської міської ради Вільнянськ 0
947
9-Б Сарненська гімназія №3 Сарни 0
948
Першачки Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 0
949
GRUPA MARE "B" Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
950
9 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 0
951
Grupa Mare Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 0
952
2-Б Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 0
953
ΤΜΗΜΑ 2 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΟΡΩΝΗΣ ΣΟΡΩΝΗ ΡΟΔΟΥ 0
954
Τμήμα 1 ??????? Αθήνα 0
955
3ºB JUAN GÜELL CEIP JUAN GÜELL TALAYUELA (CÁCERES) 0
956
Clasa Razelor de Soare Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 0
957
1 група “Мики Маус” ДГ “Валентина Терешкова” Батановци 0
958
Pregătitoare C LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 0
959
2 б ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 0
960
4D Scoala Gimnaziala ,, M.Eminescu “ Rădăuți Radauti 0
961
Clasa a II a Școala Gimnaziala Dimitrie Luchian Piscu 0
962
a IV a Calarasi, Scoala Gimnazială nr.1 Cuza Vodă Comuna CUZA VODA jud.Calarasi 0
963
CPC Școala Gimnazială Grigore Moisil Ploiești Ploiești 0
964
Veselii dumbraveni clasa a IV-a Școala Gimnazială Avram Iancu Unirea Unirea 0
965
Clasa I Școala Gimnazială Carani Carani 0
966
Grupa Mijlocie GRADINITA KLUGE KINDER Bucharest 0
967
Clasa a III-a Scoala Gimnazială, Comuna Olari Comuna Olari, Judetul Prahova 0
968
Α ΕΕΕΕΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΕΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙ ΠΙΕΡΙΑΣ 0
969
Clasa IB Scoala Gimnaziala Constantin Morariu Pătrăuți Strada Principala 0
970
a VI a Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 0
971
Clasa albinuțelor Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 0
972
Clasa buburuzelor Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 0
973
5 клас Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 0
974
Clasa a VII-a Școala Profesională Corlățel Corlățel 0
975
Grupa mijlocie Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 0
976
Grupa Ursuleților Manesti, Școala Gimnazială,,Gheorghe Diboș Mănești 0
977
Α1 Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 0
978
Α2 Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 0
979
Α3 Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 0
980
Clasa I Mickey&Minnie Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 0
981
1-Б Ліцей 11 Павлоград, Дніпропетровська область 0
982
Clasa Pregatitoare ,,A" Scoala Gimnaziala Nr.1,sat Pildesti Pildesti,jud.Neamt 0
983
Clase Eva C.E.I.P. Juan XXIII Alhabia 0
984
a III -a B ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 0
985
5 клас Галицинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Галициново 0
986
a V-a Rugineşti Ruginesti, Scoala Gimnazială Ruginesti 0
987
Clasa I A ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 0
988
II Școala Gimnazială Scorțoasa Loc. Scorțoasa, Judet buzau 0
989
Claaa a III a D ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.28 GALAȚI 0
990
Clasa I - Fluturașilor Scoala Gimnaziala "Aurel Hornet" Tudor Vladimirescu Braila 0
991
klasa 7 b Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza Jaworzno 0
992
6è A Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
993
5è A Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
994
5è B Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
995
6èB Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
996
2n B Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
997
Castil de Campos C.P.R. Tiñosa Priego de Córdoba 0
998
1 клас 45 Київ 0
999
Tęczowe Nutki Zespół Przedszkolny w Szprotawie Szprotawa 0
1000
Clasa Pregatitoare A Școala Gimnazială Grigore Moisil Ploiești Ploiești 0
1001
SEÑO GEMA CEIP VEINTIOCHO DE FEBRERO HUÉRCAL DE ALMERÍA 0
1002
PRIMER CICLO CEIP VEINTIOCHO DE FEBRERO HUÉRCAL DE ALMERÍA 0
1003
Clasa abia B Colegiul Național Ion Minulescu SLATINA 0
1004
IV C Colegiul Național Ion Minulescu SLATINA 0
1005
Clasa a II-a Școala Gimnazială Măicănești MĂICĂNEŞTI 0
1006
1r B Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1007
3.ºB EB Quinta do Campo Rua Cidade de Évora Corroios 2855-137 CORROIOS 0
1008
Grupa mijlocie Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1009
E2-4B EB1/JI-N⁰2 DO LAVRADIO EB1/JI- N⁰2 do Lavradio 0
1010
2-A КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 0
1011
testerCZ testerCZ testerCZ 0
1012
GRUPA MICA Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1013
GRUPA MARE A Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1014
Νήποα- προνήπια 2ο νηπιαγωγείο Αγίου Αθανασίου Δοξάτο 0
1015
CLASA SIMULTANĂ II-III ȘCOALA GIMNAZIALĂ BALINȚ Loc. BALINȚ, NR 163, COM. BALINȚ, JUD.TIMIȘ 0
1016
Clasa pregătitoare A Liceul Tehnologic „Udrea Băleanu” Băleni, Dâmbovița 0
1017
Clasa pregătitoare A Liceul Tehnologic „Udrea Băleanu” Băleni, Dâmbovița 0
1018
Clasa minionilor Scoala Primara nr.1 Carandeni Carandeni 0
1019
Gargarite Gradinita cu Program Prelungit nr.40 Ploiesti Ploiesti 0
1020
Teste Teste Teste 0
1021
2 клас Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 0
1022
5 клас Сарненська гімназія 3 вул вулиця Шкільна, 27, Сарни, Рівненська область, 34500 0
1023
7G Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu Wojska Polskiego 25 0
1024
Fluturașii sclipitori Liceul Teoretic "Emil Racoviță " Techirghiol 0
1025
3 клас Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 0
1026
2.º ano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
1027
CLASSE DELS GRANS ESCOLA SERRA DE PRADES PRADES 0
1028
Α Ειδικό Δημοτικό Σχολείο και Ειδικό Νηπιαγωγείο Καλλιθέας Λήμνου ΛΗΜΝΟΣ 0
1029
Sexto de Primaria C.E.I.P GALDAMES Ayamonte 0
1030
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΟΡΩΝΗΣ ΣΟΡΩΝΗ ΡΟΔΟΥ 0
1031
Α Ειδικό Δημοτικό Σχολείο και Ειδικό Νηπιαγωγείο Καλλιθέας Λήμνου ΛΗΜΝΟΣ 0
1032
Α Ειδικό Δημοτικό Σχολείο και Ειδικό Νηπιαγωγείο Καλλιθέας Λήμνου ΛΗΜΝΟΣ 0
1033
Τμήμα 1 15ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 0
1034
1º B CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1035
1º C CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1036
2º A CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1037
2º B CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1038
Coales 2nB Escola Catalunya Sabadell 0
1039
Animals marins 2nA Escola Catalunya Sabadell 0
1040
Α Ειδικό Δημοτικό Σχολείο και Ειδικό Νηπιαγωγείο Καλλιθέας Λήμνου ΛΗΜΝΟΣ 0
1041
Α1 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1042
4-б Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 0
1043
4-б Ліцей19 м. Кам'янського Дніпропетровська обл. м. Кам'янське 0
1044
Α2 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1045
Cercetașii Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
1046
Clasa a IV-a A - CLASA FLORILOR Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
1047
Grupa Albinuțelor Grădinița cu Program Normal, Heltiu /Bacau Sat:Heltiu, comuna :Caiuți, județ :Bacău 0
1048
Grupa Albinutelor, Gpn Caiuti Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
1049
Fluturașii Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
1050
Grupa Albinuțelor- G.P.N. Blidari Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
1051
Eb1 de Belide EB1 de Belide Rua Nossa Senhora da Saúde 0
1052
5B Colegiul Național de Informatică"Carmen Sylva" Petroșani 0
1053
Β1 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1054
Β2 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1055
Γ1 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1056
Γ2 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1057
Β ΕΕΕΕΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΕΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙ ΠΙΕΡΙΑΣ 0
1058
Γ ΕΕΕΕΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΕΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙ ΠΙΕΡΙΑΣ 0
1059
Δ 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1060
Δ 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1061
Α  Littles Προνήπιο και το Νηπιαγωγείο Αθήνα 0
1062
Γ΄ - Δ΄ Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 0
1063
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΜΗΜΑ 3 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 0
1064
ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ 3 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 0
1065
Românașii Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 0
1066
2°A C.E.I.P. TRINA RULL Olula del Río 0
1067
Clasa a IV a B Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1068
Grupa mijlocie Grădinița cu Program Prelungit "Ion Creangă" Slatina 0
1069
Mică Spiru Vergulescu Grădinița cu Program Prelungit "Ion Creangă" Slatina 0
1070
4 Львівська СЗШ №49 Львів 0
1071
Clasa simultana Școala Gimnazială Jitia Jitia 0
1072
4-В клас Березнівський ліцей №2 Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області м. Березне 0
1073
4-В клас Опорний заклад-ліцею 2 Березівської міської ради Одеської області Березівка 0
1074
Clasa I Scoala Gimnaziala nr. 1 Bicazu Ardelean Loc. Bicazu Ardelean 0
1075
Klasa bohaterow Szkola Podstawowa im. B. Chrobrego w Żórawinie Żórawina 0
1076
Trzecia B Szkola Podstawowa nr 7 Skarżysko-Kamienna 0
1077
Trzecia B Szkoła Podstawowa nr 7 w Kłodzku Kłodzko 0
1078
Klasa 2 - Tarnawa Dolna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickej 42-152 Opatów 0
1079
Pierwszaki Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickej 42-152 Opatów 0
1080
Klasa 1a Szkoła Podstawowa nr 11 Olsztyn 0
1081
1c Szkoła Podstawowa nr 2 w Czeladzi Czeladź 0
1082
Grupa II Przedszkole nr 25 Warszawa 0
1083
Wspaniali Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 0
1084
Pszczółki Przedszkole Miejskie nr 13 w Mielcu Mielec 0
1085
Pszczółki z 1a Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 0
1086
ΤΜΗΜΑ 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΙΓΡΙΟΥ ΣΙΓΡΙ 0
1087
ΤΜΗΜΑ 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΙΓΡΙΟΥ ΣΙΓΡΙ 0
1088
Biedronki Przedszkole ekologiczno-językowe „Poziomka” Włynkówko 0
1089
Ważniaki Przedszkole "Smerfna Chata" Włocławek 0
1090
Klasa 1 Szkola Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 Im. Janusza Korczaka w Zabrzu Zabrze 0
1091
Klasa 3 Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Psary 0
1092
Klasa 1 Stowarzyszenie ,,Edukator" w Łomży Szkoła Podstawowa w Choszczewie Choszczewo 0
1093
4a Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka Łódź 0
1094
4b Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka Łódź 0
1095
4a Społeczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa EDUKACJA Łódź 0
1096
Klasa IC Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Gdańsk 0
1097
4c Społeczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa EDUKACJA Łódź 0
1098
3-Б Войнилівський ліцей Войнилів 0
1099
Pszczółki Miejskie Przedszkole nr 18 w Rudzie Śląskiej Ruda Śląska 0
1100
Oddział przedszkolny 0a Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 0
1101
klasa czwarta Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 0
1102
Klasa III Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Poizdowie Poizdów 1a 0
1103
Sówki Zespół Szkolno-Przedszkolny Dobieszowice 0
1104
KOTKI 6 - latki Przedszkole Nr 52 Warszawa 0
1105
B 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 0
1106
Tygryski, Sówki Gminne Przedszkole w Kołbieli Kołbiel 0
1107
Δ 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 0
1108
Ε 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 0
1109
Żabki Przedszkole Miejskie nr 125 Łódź 0
1110
Kotki Przedszkole Miejskie nr 125 Łódź 0
1111
5-6-latki Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie Zaborów 0
1112
Clasa a III a Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 0
1113
Comunitat dels mitjants 1º ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 0
1114
Comunitat dels mitjants 2º ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 0
1115
Comunitat dels mitjants 3º ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 0
1116
Classes d'infantil Escola Divina Pastora 43517 Vinallop 0
1117
Τμήμα 2 Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 0
1118
Τμήμα 3 Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 0
1119
6º Primaria ESCOLA JOAN LLONGUERAS BADALONA 0
1120
3º A Primaria Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 0
1121
3º B Primaria Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 0
1122
3º C Primaria Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 0
1123
Infantil P 5 Escola Timorell Castelldans 0
1124
1º Primaria Escola Timorell Castelldans 0
1125
2º de Primaria Escola Timorell Castelldans 0
1126
3º Primaria Escola Timorell Castelldans 0
1127
Clasa I A Liceul Tehnologic „Ghenuță Coman” Murgeni 0
1128
Klasy 0 - 4 Szkoła Podstawowa w Trzydniku Dużym Trzydnik Duży 0
1129
2n Primaria ESCOLA JOSEP DE RIBOT I OLIVAS Vilamalla (Girona) 0
1130
2n C Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1131
Sala dos Pequenos Mestres Jardim-de-Infância Urbanitos Gondomar 0
1132
Sala dos Smurfs Jardim-de-Infância Urbanitos Gondomar 0
1133
Β 3ου Δημοτικού Αγίου Νικολάου Άγιος Νικόλαος 0
1134
1r C Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1135
Infaltil P 5 ESCOLA ALZINAR CAMPINS 0
1136
Classes d'Inicial i Mitjà ESCOLA ALZINAR CAMPINS 0
1137
Classes cicle superior ESCOLA ALZINAR CAMPINS 0
1138
2on Primària ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 0
1139
3er Primària ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 0
1140
4rt Primària ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 0
1141
Classes de Primària El Castell Cabacés 0
1142
cicle inicial 1er Escola Mare de Déu del Roser Riudecols 0
1143
Cicle inicial 2on Escola Mare de Déu del Roser Riudecols 0
1144
Cicle mitjà 3er Escola Mare de Déu del Roser Riudecols 0
1145
sówki Zespół szkolno przedszkolny nr 1 w Rawiczu Rawicz 0
1146
Cicle mitjà 4rt Escola Mare de Déu del Roser Riudecols 0
1147
Sówki Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Rawiczu Przedszkole nr 2 Rawicz 0
1148
Grupa - 6 latki " Kaczuszki" Przedszkole w Szczekocinach Szczekociny 0
1149
Grupa mare cu program prelungit Grădiniță -Liceul Tehnologic Petre Ionescu Muscel Domnești Argeș Domnești-Arges 0
1150
Classes de 1er a 6è Primària Escola Ridolaina Montellà del Cadí 0
1151
klasa 1 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Karszewie Kupinin 0
1152
Grupa Ciupercuțe Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1153
Νήπια - Προνήπια Νηπιαγωγείο Δεκάρχου Ξάνθη 0
1154
Fundamental I Escola Meio Norte Teresina- PIAUI 0
1155
0a Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Zawadzkiego " Zośki" w Piasecznie Piaseczno 0
1156
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 0
1157
4tA Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1158
4tB Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1159
3rA Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1160
Klasa 3B Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 0
1161
Clasa pregătitoare Școala Gimnazială „Iulian Rusu” Mărcești 0
1162
3-А клас Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 0
1163
3rB Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1164
ΗΡΩΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΗ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΆΝΤΙΣΣΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑ 0
1165
Zerówka Przedszkole Nr 20 w Gdańsku Gdańsk 0
1166
νηπιαγωγείο 1ο νηπιαγωγείο Ευξεινούπολης ΑΛ.ΥΨΗΛΑΝΤΗ-Μ.ΑΣΙΑΣ 0
1167
IV Przedszkole Miejskie nr 89 w Łodzi Łódź 0
1168
"0" Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 0
1169
3A Vizzolo IC della Margherita di Vizzolo Predabissi Vizzolo Predabissi 0
1170
klasa 2 Szkoła Podstawowa w Buszkowicach Buszkowice 0
1171
Klasa 1c Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu Wojska Polskiego 14 0
1172
Β Δημοτικό Σχολείο Κρυονερίου Κορινθίας Κόρινθος 0
1173
1ºA Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1174
6 Малосевастянівський ліцей Христинівської районної ради Черкаської області село Мала Севастянівка Уманського району Черкаської області 0
1175
1ºB Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1176
2ºA Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1177
2ºB Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1178
3ºA Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1179
3ºB Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1180
4ºA Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1181
4ºB Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1182
5ºA Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1183
5ºB Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1184
1º Primaria C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 0
1185
Τμήμα 1 ΚΔΑΠ ΑΣΤΕΡΟΚΟΣΜΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Θεσσαλονίκη 0
1186
2º Primaria C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 0
1187
3º Primaria C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 0
1188
4º Primaria C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 0
1189
5º Primaria C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 0
1190
Τμήμα 1 ΚΔΑΠ ΑΣΤΕΡΟΚΟΣΜΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ Θεσσαλονίκη 0
1191
2º Primaria CEIP SAN GINÉS PURCHENA 0
1192
3º Primaria CEIP SAN GINÉS PURCHENA 0
1193
4º Primaria CEIP SAN GINÉS PURCHENA 0
1194
Α και Γ Δημοτικό σχολείο Λακκώματος Χαλκιδική 0
1195
Jarzębinki Przedszkole Niepubliczne Norlandia Białystok 0
1196
2-3 клас Завидівська ЗОШ І-І-ІІступенів с.Завидово 0
1197
Grupa Pisicutelor Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 0
1198
1-А Дмитрівський ліцей Миколаївської сільської ради с.Дмитрівка 0
1199
Fluturași Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1200
1-А Дмитрівський ліцей Миколаївської сільської ради с.Дмитрівка 0
1201
klasa I-II Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie Zaborów 0
1202
Aula Específiica / Nuevas matriculaciones C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 0
1203
Albinute Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1204
Ursuleții Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1205
Klasa 2- 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Niedzieliskach Niedzieliska 111 0
1206
1b Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 0
1207
Veverițe Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1208
Iepurași Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1209
Piticii Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1210
Licurici Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1211
Grupa Rățuștele Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1212
3º Primaria CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 0
1213
4º Primaria CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 0
1214
ΟΛΟΗΜΕΡΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 3o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Αγιοι Ανάργυροι 0
1215
Ε Δημοτικό Σχολείο Ροδολίβους Σερρών Σέρρες 0
1216
1º Primaria CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 0
1217
2º Primaria CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 0
1218
3º Primaria CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 0
1219
1º Primaria CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 0
1220
2º Primaria CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 0
1221
3º Primaria CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 0
1222
3º B C.E.I.P. Francisco Montero Espinosa 06200 Almendralejo (Badajoz) 0
1223
5º B C.E.I.P. Francisco Montero Espinosa 06200 Almendralejo (Badajoz) 0
1224
Ολοήμερο 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ Λέσβος 0
1225
Sowy Przedszkole nr 8 Chorzów 0
1226
Lisy Przedszkole nr 8 Chorzów 0
1227
Przyjaciele ekologii Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kosciuszki Brzezie 0
1228
Gărgărițe Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1229
Klasa 0-4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rzeczycy Ziemiańskiej Rzeczyca Ziemiańska 0
1230
Grupa Świerszcze Przedszkole Miejskie nr 52 Sosnowiec 0
1231
3 c Szkoła Podstawowa im. gen. Stefana Roweckiego "Grota" Kozieglowy 0
1232
Trzeciaki debeściaki Szkoła Podstawowa Wrocław 0
1233
III a Szkoła Podstawowa Nr 2 im. gen. Józefa Hallera Gniew 0
1234
2b Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza Słupsk 0
1235
clasa a IV-a Scoala Gimnaziala nr.1 Rediu,judetul Galati Școala Gimnazială, Comuna Rediu Rediu 0
1236
Clasa pregătitoare C Liceul Tehnologic „Udrea Băleanu” Băleni, Dâmbovița 0
1237
Ważki Przedszkole Nr 384 "Tajemniczy Ogród" Warszawa 0
1238
Motylki Przedszkole Nr 384 "Tajemniczy Ogród" Warszawa 0
1239
Biedronki Przedszkole Nr 384 "Tajemniczy Ogród" Warszawa 0
1240
Pierwszaki Świadome Dzieciaki Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwkowej Nagórzu Iwkowa 0
1241
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ιωάννινα 0
1242
Α Δημοτικό Σχολείο Αμφίκλειας Αμφίκλεια 0
1243
Γ Δημοτικό Σχολείο Αμφίκλειας Αμφίκλεια 0
1244
VOINICEII Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1245
Klasa 1a Szkoła Podstawowa nr 2 Gryfino 0
1246
2d Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi im.H.Sienkiewicza Mysłowice 0
1247
klasa 1 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 0
1248
2a Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 0
1249
2b Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 0
1250
3 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 0
1251
Α 64ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Αθήνα 0
1252
Β 64ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Αθήνα 0
1253
Γ 64ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Αθήνα 0
1254
Δ 64ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Αθήνα 0
1255
Ε 64ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Αθήνα 0
1256
ΣΤ 64ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Αθήνα 0
1257
ΝΗΠΙΑ 1 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1258
ΝΗΠΙΑ 2 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1259
ΤΜΗΜΑ 1 Νηπιαγωγείο Αμπελακίων Τρικάλων ΤΡΙΚΑΛΑ 0
1260
Elfy Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 0
1261
ΤΜΗΜΑ 2 Νηπιαγωγείο Αμπελακίων Τρικάλων ΤΡΙΚΑΛΑ 0
1262
Żyrafki Przedszkole nr 176 Warszawa 0
1263
Klasa 1 Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 0
1264
Α 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΦΑΡΣΑΛΑ 0
1265
Προνήπια – Νήπια 1 Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 0
1266
Προνήπια – Νήπια 2 Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 0
1267
Grupa mica Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 0
1268
Sarenki Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 0
1269
τμήμα 1 Νηπιαγωγείο Αγίου Κωνσταντίνου Τρικάλων Τρίκαλα 0
1270
II a Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kikole Kikół 0
1271
Klasa IIIb Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w Nagłowicach Nagłowice 0
1272
1b Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza Słupsk 0
1273
Biedronki Miejskie Przedszkole nr 1 w Nowym Sączu Nowy Sącz 0
1274
τμημα2 Νηπιαγωγείο Αγίου Κωνσταντίνου Τρικάλων Τρίκαλα 0
1275
2 клас ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 0
1276
3ºA PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
1277
3b Szkoła Podstawowa Nr 5 Lubin 0
1278
2a Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 0
1279
Klasa 3B Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Stefanowicza w Myszyńcu Myszyniec 0
1280
Mica A Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 0
1281
Grupa Fluturasilor, GPN Dealu Mare Școala Gimnaziala Ion Murgeanu Zorleni 0
1282
Grupa Curcubeu 🌈 Grădinița Numărul 239, București București 0
1283
Grupa Inimioarelor ❤️ Grădinița Numărul 239, București București 0
1284
Grupa mijlicie,,A,, Grădinița cu Program Prelungit Nr.11 Barlad Barlad 0
1285
Klasa 1c Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Suchym Lesie Suchy Las 0
1286
3 Терехівська філія Хажинського ліцею с. Терехове 0
1287
Grupa mijlocie,,Buburuzele, Barlad ,Gradinita cu P.P.Nr.11 Barlad 0
1288
II a Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej Będzin 0
1289
Klasa 3 Szkoła Podstawowa SPSK im. św. Józefa Sancheza del Rio w Siniarzewie Siniarzewo74 0
1290
klasa2b Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 0
1291
Klasa 2b Szkoła Podstawowa nr 1 im, Janusza Kusocińskiego Bolesławiec 0
1292
Muzycy Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Słubicach Słubice 0
1293
klasa 1b Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 0
1294
Pregătitoare A LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 0
1295
4 клас Войнилівський ліцей Войнилів 0
1296
2b Szkoła Podstawowa im Orła Białego Chotomów 0
1297
Klasa 1b Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej Będzin 0
1298
Klasy IIIa, IIIb, Szkoła Podstawowa Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego Łódź 0
1299
IIIa Szkoła Podstawowa Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego 94-056 Łódź 0
1300
3a Społeczna Szkoła Podstawowa z Przedszkolem Dobrzewino-Karczemki w Karczemkach Karczemki 0
1301
klasa 4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego Starogród 9b 0
1302
2B Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego Warszawa 0
1303
Turma 1 E. B. Marmeleira Marmeleira - Coimbra 0
1304
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΥΒΟΤΩΝ Σύβοτα 0
1305
Klasa 2B Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II Płońsk 0
1306
Klasa 2B Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II Łańcut 0
1307
Grupa przedszkolna 0b Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie Wejherowo 0
1308
Zeróweczka Szkoła Podstawowa Słoneczna Szczecin 0
1309
Першачки Карасинська гімназія Сарненський район, село Карасин 0
1310
I A Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 0
1311
III a Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej Będzin 0
1312
5 клас Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. Криворізької сільської ради Село Криворіжжя 0
1313
7a Szkoła Podstawowa nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Ostrowi Mazowieckiej 07-300 Ostrów Mazowiecka ul. Generała Stefana Grota Roweckiego 6 0
1314
Sloniki Przedszkole Gminne w Dobroszycach Dobroszyce 0
1315
Słoniki Przedszkole Gminne w Dobroszycach Dobroszyce 0
1316
3b Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie Oleśnica 0
1317
3d Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Czempiniu Czempiń 0
1318
Clasa 2 Scoala Gimnaziala Nr 1 Stoenesti Stoenesti 0
1319
II a Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Brzechwy w Rumi Rumia 0
1320
II a Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu Staszica 22A 0
1321
Oddział Przedszkolny Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Oddział Przedszkolny Nowe Radzikowo 0
1322
Pregătitoare Școala Gimnazială Păunești Păunești 0
1323
Clasa a 7 a A Școala Gimnazială Cireșu Cireșu 0
1324
Klasa 1 Szkoła Podstawowa Osiny Osiny 0
1325
II+IIIc Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Anny Karłowicz w Pułtusku Pułtusk 0
1326
7a Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. J. Korczaka Wąsosz 0
1327
2-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 0
1328
Klasa II Publiczna Szkoła Podstawowa w Pławnie 97-540 Pławno 0
1329
Klasa II Publiczna Szkoła Podstawowa w Michałowie Michałów Parcele 23 0
1330
P4ºA CEIP DELICIAS CÁCERES 0
1331
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΕΙΨΩΝ - ΝΙΚΗΦΟΡΕΙΟ ΛΕΙΨΟΙ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 0
1332
Τμήμα 1 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑΣ 0
1333
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΤΡΟΠΟΡΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ 0
1334
klasy I-III Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 0
1335
4ºB CEIP DELICIAS CÁCERES 0
1336
2 A LT Traian Chisinau 0
1337
Τμήμα 1,2 1ο Νηπιαγωγείο Αναβύσσου Αναβύσσου 0
1338
Klasa 2 a Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego Łódź 0
1339
Суперчілдрени Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 0
1340
2K Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 0
1341
SiCoFuNa C.P.R. Tiñosa Priego de Córdoba 0
1342
kl. II-III Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Krysiakach Krysiaki 29 0
1343
3C Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego Łódź 0
1344
3-А Володарський ліцей Володарської селищної ради Володарка 0
1345
Grupa mare-fluturasi Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 0
1346
Ananaski Publiczne Przedszkole Nr 2 "Leśny Zakątek" Ząbki 0
1347
0a Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2 w Redzie Reda 0
1348
2 E.Primaria CEIP DELICIAS CÁCERES 0
1349
4-Б Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 0
1350
P5A CEIP DELICIAS CÁCERES 0
1351
Klasa III B Szkoła Podstawowa nr 3 im. Klementyny Tańskiej-Hoffmanowej w Oświęcimiu Oświęcim 0
1352
Τμήμα 1 26o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ 0
1353
Klasa 1 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Krzymowie ul. Główna 1, 62-513 Krzymów 0
1354
IIb Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej Sucha Beskidzka 0
1355
Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΑΣΤΑΜΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 0
1356
Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΑΣΤΑΜΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 0
1357
ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΑΣΤΑΜΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 0
1358
7-А Жванецький ліцей с. Жванець 0
1359
VA Szkoła Podstawowa w Błudowie Młynary 14-420 0
1360
klasa 1 Szkoła Podstawowa w Ciepielewie Ciepielew Pierwszy 10, 62-850 Lisków 0
1361
4 - А ЗОШ№3 Рівне 0
1362
a IV-a A Liceul de Arte"Hariclea Darclee " Braila 0
1363
Clasa a III a C Scoala Gimnaziala ,, George Calinescu”, Iasi Iasi 0
1364
Klasa I Szkoła Podstawowa SPSK im. św. Józefa Sancheza del Rio w Siniarzewie Siniarzewo74 0
1365
Clasa a III-a A Liceul Teoretic Callatis Mangalia Mangalia 0
1366
3a Szkoła Podstawowa im Porucznika Wacława Tarnowskiego w Wudzynie Wudzyn 0
1367
3-А Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 0
1368
KLASA 1, 2, 3 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kozłowie Kozłów 0
1369
Klasa 3 c Szkoła Podstawowa Nr 8 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Krotoszyn 0
1370
Klasa 3 Zespół Oświatowy w Toporze Topór 0
1371
KLASA BIG BEN BIG BEN Niepubliczna Polsko-Brytyjska Szkoła Podstawowa im. Generała Władysława Andersa Lubiczów 0
1372
klasa 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Rusinowskiej Wola Rusinowska 69, 36-110 Majdan Królewski 0
1373
Grupa Boboceilor GALATI, GRADINITA CU P.P. NR 36 GALATI 0
1374
FLUTURASII GALAȚI GRADINITA CU P.P.NR.1 MATCA Comuna Matca/ JUDEȚ GALAȚI 0
1375
Супергерої 2-Ж КЗ"Гімназія 24 Вінницької міської ради" Вінниця 0
1376
a VI-a ȘCOALA GIMNAZIALĂ SURDILA GRECI Surdila Greci 0
1377
a VII-a ȘCOALA GIMNAZIALĂ SURDILA GRECI Surdila Greci 0
1378
Klasa3d Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 0
1379
2-Є КЗ"Гімназія 24 Вінницької міської ради" Вінниця 0
1380
Grupa Mare C Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 0
1381
Grupa Mare C Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 0
1382
Grupa Mare C Școală Gimnazială "Mihai Viteazu" Valea Chioarului Valea Chioarului 0
1383
1 A Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Gorzycach Gorzyce 0
1384
klasa 2 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Karszewie Kupinin 0
1385
2b Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 0
1386
Klasa 1-3 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie 72-405 Świerzno 0
1387
Klasa 2a Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Karszewie Kupinin 0
1388
Smyki - programują Szkoła Podstawowa nr 80 w Poznaniu Poznań 0
1389
1b Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 0
1390
Klasa 2a Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Katowicach Katowice 0
1391
Grupa Mare A Program Prelungit Grădinița cu Program Prelungit nr 47 Municipiul Ploiești Ploiesti 0
1392
Grupa Mare B Program Prelungit Grădinița cu Program Prelungit nr 47 Municipiul Ploiești Ploiesti 0
1393
Grupa Mare C Program Prelungit Grădinița cu Program Prelungit nr 47 Municipiul Ploiești Ploiesti 0
1394
Grupa Mare A Program Normal Grădinița cu Program Prelungit nr 47 Municipiul Ploiești Ploiesti 0
1395
Grupa Mare B Program Normal Grădinița cu Program Prelungit nr 47 Municipiul Ploiești Ploiesti 0
1396
klasa 4 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła w Zieluniu Zieluń 0
1397
klasa 5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła w Zieluniu Zieluń 0
1398
klasa 6 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła w Zieluniu Zieluń 0
1399
klasa 7 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła w Zieluniu Zieluń 0
1400
Γ1 3ο Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών (Αγαθοβούλειο) ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0
1401
Γ2 3ο Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών (Αγαθοβούλειο) ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0
1402
Klasa 1 Szkoła Podstawowa w Osinach Osiny 0
1403
Школярики Львівська СЗШ №49 Львів 0
1404
1 a 2 Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku Gdańsk 0
1405
4.º AM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
1406
JT St. Gabriel's School Bridgetown 0
1407
CLASA PREGĂTITOARE A Liceul Teoretic Callatis Mangalia Mangalia 0
1408
Ведмеді-5клас Ліцей 1 Івано-Фоанківськ 0
1409
INTAI SCOALA GIMNAZIALĂ MĂTĂSARU Com.Mătăsaru, Jud, Dâmbovița 0
1410
I a Szkoła podstawowa Złotokłos 0
1411
a IV-a B Colegiul Național Pedagogic,, Regina Maria " Deva Devs 0
1412
4-Б клас Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 0
1413
Klasa 1 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 0
1414
Klasa 2 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 0
1415
Klasa 3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 0
1416
3-А Харківська гімназія 178 "Освіта"8 Харків 0
1417
Clasa a treia Scoala Gimnaziala Bucovat Jud Dolj 0
1418
klasa II Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku Mielnik 0
1419
klasa 1a Szkoła Podstawowa nr 3 Wrocław 0
1420
Grupa mijlocie- GPN Valea Ursului Bascov, Scoala Gimnaziala Virgil Calotescu Strada Paisesti, nr126 0
1421
Clasa a IV-a Colegiul Național de Informatică"Carmen Sylva" Petroșani 0
1422
Grupa mare Școala Gimnazială Scoarța Scoarta 0
1423
Debeściaki Szkoła Podstawowa im. Kajetana Sawczuka Komarno-Kolonia 0
1424
Α2 10o Δημοτικό Σχολείο Χανίων Χανιά 0
1425
Școlarii creativi Școala Profesională Specială Sfântul Stelian Botoșani Botoșani 0
1426
Pregatitoare B Step by Step Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 0
1427
6A Școala Gimnazială "Ion Strat" Gioseni Gioseni 0
1428
Grupa Inimioarelor Grădinița Lumea Copiilor Lupeni 0
1429
3b Szkoła Podstawowa nr 3 Orzesze-Zawada 0
1430
Clasa Pregătitoare Scoala Gimnaziala Butea Iași 0
1431
Clasa a VI- a DMS Centrul Școlar de Educație Incluzivă Baia Mare, Maramureș 0
1432
Klasa II Szkoła podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Łaszczòwce Łaszczòwka 0
1433
Clasa - Pregatitoare, II, III Scoala Gimnaziala Bucovat Jud Dolj 0
1434
Grupa mare GPN DUMBRAVA MINUNATĂ DRĂGĂNEŞTI OLT Drăgănești-olt 0
1435
Първи А ЧОУ "Мария Монтесори" Добрич 0
1436
I B Școala Gimnazială George Călinescu Onești Onești 0
1437
Clasa Romanasilor Isteti ( clasa a III-a) Scoala Gimnaziala Regina Elisabeta Busteni-structura a Colegiului Ion Kalinderu Busteni 0
1438
clasa a II-a A Liceul Tehnologic Economic ”Nicolae Iorga” MUNICIPIUL PAŞCANI 0
1439
Grupa Krasnoludki Przedszkole Niepubliczne "Omnibusek" Suwałki 0
1440
3b Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej - Curie Piaseczno 0
1441
Eroii cu dizabilitati CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ Beclean 0
1442
CLASA IA ALBINUTELE Colegiul Național de Informatică"Carmen Sylva" Petroșani 0
1443
2c Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II Płońsk 0
1444
2a Szkoła Podstawowa nr 11 Olsztyn 0
1445
Clasa pregătitoare E Colegiul Național Pedagogic Buzău 0
1446
I-IIIb Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Miliczu Milicz 0
1447
Grupa Iepurașilor Grădinița cu P.P. Nr.3 Vaslui Vaslui 0
1448
Clasa Delfinasilor Craiova, Școala Gimnazială Cariova 0
1449
Β ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0
1450
Clasa a V-a B Școala Gimnazială Basarab I Curtea de Argeș 0
1451
CLASA a III-a C Scoala Gimnaziala Nr. 17 Galati 0
1452
Zerówka- Oddział A Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Misiek" w Nowym Sączu Nowy Sącz 0
1453
Klasa III b Szkoła Podstawowa nr 83 im. Stanisława Jachowicza 93 - 165 Łódź 0
1454
Puchatki Niepubliczne Przedszkole "Bajkowy Świat" w Częstochowie Częstochowa 0
1455
Klasa 1b Szkoła Podstwaowa z Oddziałami Sportowymi im.Mikołaja Kopernika w Oświęcimiu Oświęcim 0
1456
1a Szkoła Podstwaowa z Oddziałami Sportowymi im.Mikołaja Kopernika w Oświęcimiu Oświęcim 0
1457
klasa 2a Szkoła Podstwaowa z Oddziałami Sportowymi im.Mikołaja Kopernika w Oświęcimiu Oświęcim 0
1458
klasa 2b Szkoła Podstwaowa z Oddziałami Sportowymi im.Mikołaja Kopernika w Oświęcimiu Oświęcim 0
1459
klasa 3a Szkoła Podstwaowa z Oddziałami Sportowymi im.Mikołaja Kopernika w Oświęcimiu Oświęcim 0
1460
klasa 3b Szkoła Podstwaowa z Oddziałami Sportowymi im.Mikołaja Kopernika w Oświęcimiu Oświęcim 0
1461
Τμήμα 1 2ο Νηπιαγωγείο Πατρών ΠΑΤΡΑ 0
1462
Τμήμα 2 2ο Νηπιαγωγείο Πατρών ΠΑΤΡΑ 0
1463
Ολοήμερο 2ο Νηπιαγωγείο Πατρών ΠΑΤΡΑ 0
1464
Grupa mică B-Strumfii Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 0
1465
Tygryski Zespół Szkolno-Przedszkolny Marzęcino 0
1466
Tygryski Zespół Szkolno Przedszkolny w Rudnie Rudno 0
1467
Τμήμα 4 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 0
1468
Τμήμα 6 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 0
1469
IIA Scoala Gimnazială IONEL TEODOREANU IAȘI IASI 0
1470
1 og 2 bekkur Norðlingaskóli 110 Reykjavík 0
1471
Clasa stelutelor Școala Gimnaziala,,Ghiță Mocanu " Onesti 0
1472
Sówki Zespól sSzkolno - Przedszkolny w Lgocie Małej Lgota Mała Ul.Szkolna1/3 42 -282 Kruszyna 0
1473
A2 10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 0
1474
Piticii Craiova, Grădinița cu Program Prelungit Traian Demetrescu Craiova, Dolj 0
1475
Clasa II Craiova, Școala Gimnazială Cariova 0
1476
Sówki Zespól Szkolno-Przedszkolny w Lgocie Małej Lgota Mała 0
1477
Samorząd Uczniowski Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Golenicach Golenie 1 A 0
1478
Kl. IV Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Golenicach Golenice 0
1479
Mijlocie,Strumfi Cocheti GPP "STRUMFII"BISTRITA, JUDETUL BISTRITA-NASAUD Bistrita 0
1480
Πρωινό τμήμα Νηπιαγωγείο Αγίου Γεωργίου Ηλείας Πύργος 0
1481
árgangur 2017 Leikskólinn Örk Hvolsvöllur 0
1482
Clasa Pregatitoare ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PĂSTRĂVENI Păstrăveni 0
1483
Clasa a II a Scoala Gimnaziala I R Rosetti com Brusturoasa, jud Bacau 0
1484
Α 3ο Δημοτικό Σχολείο Προσοτσάνης ΔΡΑΜΑ 0
1485
3-Б Костянтинівська гімназія с.Костянтинівка 0
1486
klasa 2b Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 0
1487
a VII-a B Școala Gimnazială Vulcan Vulcan 0
1488
Klasa I Szkoła Podstawowa w Gniazdowie Gniazdów 0
1489
Klasa I Szkoła Podstawowa w Gniazdowie Gniazdów 0
1490
VII A Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Czerwiennem Czerwienne 0
1491
klasa druga Zespół Szkolno-Przedszkolny w Parzymiechach Parzymiechy 0
1492
4 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego we Wrocance Wrocanka 30 0
1493
Krasnoludki Przedszkole nr 64 20-325 Lublin 0
1494
Grupa integracyjna "Wiewiórki" Przedszkole z oddziałem integracyjnym im. Małego Księcia we Wręczycy Wielkiej Wręczyca Wielka 0
1495
3a Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata w Łodzi Łódź 0
1496
Klasa 6a Szkoła Podstawowa Nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi Rzeszów 0
1497
Clasa a II a C ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 0
1498
GRUPA FLUTURASILOR - HORIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ SURDILA GRECI Surdila Greci 0
1499
2-Б Костянтинівська гімназія с.Костянтинівка 0
1500
Grupa5 Przedszkole Miejskie Nr 40 Łódź 0
1501
Grupa Motylki Przedszkole Kajtek Niechanowo 0
1502
1a Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie Gniezno 0
1503
II-IV Şcoala Gimnazială Kriza János Aita Mare 0
1504
Πρωινό τμήμα Νηπιαγωγείο Χωραφακίων Χανιά 0
1505
klasa 2A Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Zygmunta Jakubowskiego Płock 0
1506
Kangurki Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 0
1507
Króliczki Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 0
1508
Група Слънце ДГ “Валентина Терешкова” Батановци 0
1509
Мечо Пух ДГ “Валентина Терешкова” Батановци 0
1510
Чуден свят ДГ “Валентина Терешкова” Батановци 0
1511
Група "Дядовата ръкавичка" ДГ15 Райна Княгиня Перник 0
1512
Motylki Przedszkole Samorządowe w Sarnakach Sarnaki 0
1513
6º EP CEIP DELICIAS CÁCERES 0
1514
3 Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 0
1515
Biedronki Przedszkole nr 2 , , Pod Słoneczkiem" w Węgrowie 11 listopada 1 07- 100 Węgrów 0
1516
1a Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 0
1517
2-В Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
1518
2 клас Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 0
1519
grupa IV Szafiry, grupa III Rubiny, Grupa VI Bursztyny PRZRDSZKOLE NR 11 ELBLĄG 0
1520
1-A клас Тернопільська загальноосвітня школа I-III ст. N 11 м. Тернопіль 0
1521
1-B Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
1522
Dobra ekipa Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu Staszica 22A 0
1523
1-3 Szkoła Podstawowa w Biskupicach Biskupice 0
1524
Grupy przedszkolne Przedszkole Publiczne w Niegowie Niegowa, ul.Szkolna34 0
1525
Jeżyki Przedszkole nr 2 , , Pod Słoneczkiem" w Węgrowie 11 listopada 1 07- 100 Węgrów 0
1526
1a Szkoła Podstawowa nr 38 im. Ludwika Zamenhofa Częstochowa 0
1527
clasa a II-a Scoala Gimnaziala,comuna Targsoru Vechi Targsoru Vechi 0
1528
Oddział przedszkolny Szkoła Podstawowa im. ks. Błażeja Nowosada w Wożuczynie Wożuczyn 0
1529
Klasa 1 Szkoła Podstawowa im. ks. Błażeja Nowosada w Wożuczynie Wożuczyn 0
1530
Klasa 2 Szkoła Podstawowa im. ks. Błażeja Nowosada w Wożuczynie Wożuczyn 0
1531
Klasa 3 Szkoła Podstawowa im. ks. Błażeja Nowosada w Wożuczynie Wożuczyn 0
1532
Clasa a II-a B Școala Gimnazială Nr. 1 Modelu Modelu 0
1533
Oddział Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jamnicy Jamnica 0
1534
CP A - ,, Albinuțe,, Școala Gimnazială nr.1 Modelu Modelu 0
1535
3 Szkoła Podstawowa im . Heleny Mniszek Sabnie 0
1536
grupa IV Szafiry, grupa III Rubiny, Grupa VI Bursztyny Przedszkole Nr 11"Nefrytowy Zakątek" Piaseczno 0
1537
klasa I-III Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Dwernickiego w Rudzie Wolińskiej Ruda Wolińska 0
1538
Kl. 2 Jeżyki Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 0
1539
Grădinița Udrești Grădinița cu Program Normal , sat Udrești, comuna Dănicei, județul Vâlcea Sat Udrești, comuna Dănicei, județul Vâlcea 0
1540
Clasa I și a III-a clasa la simultan Școala Gimnazială Udrești Dănicei 0
1541
GPN Udrești Grădinița cu Program Normal , sat Udrești, comuna Dănicei, județul Vâlcea Sat Udrești, comuna Dănicei, județul Vâlcea 0
1542
Clasa Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 0
1543
Clasa a III a D Scoala Gimnaziala nr.20 Bucuresti 0
1544
Clasa a IV-a A Liceul de Artă Ioan Sima, Zalău Zalău 0
1545
Clasa a II-a A ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 307 Bucuresti 0
1546
Clasa a IV-a Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 0
1547
Τμήμα 1,2 14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 0
1548
Steluțe I D Școala Gimnazială Nr.7 Botosani 0
1549
Рух Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 0
1550
Clasa Ursuleților Școala Gimnazială "Andrei Șaguna"Barcani Localitatea Șărămaș 0
1551
3 Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 0
1552
2 Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 0
1553
Clasa I B- Clasa Supereroilor Școala Gimnazială Nr.1 Cetățeni, structura Școala Primară Nr.2 Valea Cetățuii Cetățeni 0
1554
Α Δημοτικού 6ο Δημοτικό Σχολείο Τρίπολης Τρίπολη 0
1555
Grupa Fluturasilor Școala Gimnazială Nr.13/G.P.P. Ostroveni Rm.Vâlcea 0
1556
II Szkoła Podstawowa im. red. Jana Ciszewskiego Waleńczów 0
1557
I Szkoła Podstawowa im. red. Jana Ciszewskiego Waleńczów 0
1558
CP B Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 0
1559
3-D Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Миколаїв 0
1560
Clasa Exploratorilor Școala Primară Jiblea Nouă, GPN Jiblea Nouă Călimănești 0
1561
Clasa a IV-a B Liceul Teoretic Mircea Eliade, Galați Galati, Bd. Milcov 13, județ Galați 0
1562
a III- a EXPLORATORII Alexandru Cel Bun com., Școala Gimnazială Vaduri Comuna Alexandru cel Bun 0
1563
grupy przedszkolne Przedszkole Samorządowe Kochanowice 0
1564
klasa5 Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 0
1565
Clasa aII-a E Craiova, Școala Gimnazială ,,Traian" Craiova, Dolj 0
1566
Grupa "Pszczółki" Przedszkole Publicznenr22 im. Krasnala Hałabały Włocławek 0
1567
Klasy 1-3 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich Wołów 0
1568
5-6 latki Miejskie Przedszkole nr 44 im. Janusza Korczaka w Częstochowie Częstochowa 0
1569
Klasa 0a i 0b Zespół Oświatowo- Wychowawczy w Strzale Chodów 0
1570
Τμήμα 1 2 Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1571
2,4 Сальненський ЗЗСО село Сальне 0
1572
Β 10 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ -ΔΙΑΚΙΔΕΙΟ ΠΑΤΡΑ 0
1573
1o, 2o, 3o CEIP Trepalio Trobajo del Camino 0
1574
4-д Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 0
1575
Klasa 2b Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 0
1576
Klasa 3 Szkołą Podstawowa w Gniewkówcu Gniewkówiec 0
1577
ΕΤ1, ΕΤ4, ΕΤ5, ΕΤ6 ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΩΦΩΝ-ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1578
4a Szkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków" Warszawa 0
1579
Micii Eroi Școala Gimnazială Coșoveni Coșoveni 0
1580
ósmoklasiści Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaworznie Jaworzno ul. Olszewskiego 76 0
1581
Świetlica - klasa 1 PSP im. Stefana Czarnieckiego w Ostrołęce Warka 0
1582
klasa 0-6latki Samorządowe Przedszkole Nr1 w Łochowie Łochów 0
1583
4b Szkoła Podstawowa nr 11 Olsztyn 0
1584
klasa 3A Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie Gniezno 0
1585
Fioletowe dzwonki 5latki Przedszkole nr 2 Tęczowa Kraina Karczew 0
1586
4-А Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
1587
Leśne Duszki Przedszkole nr 150 "Baśniowy Dom" Poznań 0
1588
Α τάξη 6ο Δημοτικό Σχολείο Τρίπολης Τρίπολη, Αρκαδίας 0
1589
4 - Г клас Ліцей 4 Івано-Франківської міської ради місто Івано-Франківськ 0
1590
3-Б Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 0
1591
Clasa a III a C Scoala Gimnaziala Constantin Morariu Pătrăuți Strada Principala 0
1592
Grupa mică B Grădinița Lumea Copiilor Lupeni 0
1593
Lebedele Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 0
1594
Clasa a V-a Scoala Gimnazială Grozești - Mehedinti Grozesti - Mehedinti 0
1595
klasy 1a,1b,1c2a,2b,2c,3a,3b,3c Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Pawła Kamińskiego Sokołów Podlaski 0
1596
2-В Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 0
1597
2-А клас Конотопський ліцей N 10 Конотопської міської ради Сумської області м. Конотоп 0
1598
IV b Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Lwówku Lwówek 0
1599
Klasa 1 Szkoła Podstawowa w Ożarowicach Ożarowice 0
1600
1 Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1601
2 Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1602
3 Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1603
4 Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1604
5 Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1605
6 Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1606
7 Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1607
8 Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1608
PP Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1609
OP Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1610
Α3 2ο Γυμνάσιο Άνω Τούμπας ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1611
Α 28ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1612
Α 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1613
Klasa II Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach Stare Żukowice 132a 0
1614
2-Б Березнівський ліцей №2 Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області м. Березне 0
1615
Grupa Przedszkolna 5-6 latki Zespół Publicznych Placówek Oświatowych im. Odzyskania Niepodległości w Starej Kornicy Stara Kornica 0
1616
5 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МЕРЕФ'ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ 3 7" МЕРЕФ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Селище Селекційне 0
1617
5 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МЕРЕФ'ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 7" МЕРЕФ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Селище Селекційне 0
1618
5B Szkoła Podstawowa nr 37 w Bytomiu Bytom 0
1619
Zielone Żabki, Krasnalki, Plastusie Publiczne Przedszkole Nr 9 im. Marii Kownackiej w Brzesku Brzesko 0
1620
Clasa v Liceul Teoretic ,,Pavel Dan" Câmpia Turzii 0
1621
VIII SP Szkoła Podstawowa ATENA Sosnowiec 0
1622
klasa trzecia Szkoła Podstawowa nr 2 Chocznia 0
1623
4-Д Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 0
1624
Świetliki Miejskie Przedszkole Integracyjne nr43 w Częstochowie Częstochowa 0
1625
1 клас Никонівська гімназія Никонівка, Гришковецької селищної ради 0
1626
1, 2, 3, 4 A y B Colegio La Asunción (León) León 0
1627
3 клас Никонівська гімназія Никонівка, Гришковецької селищної ради 0
1628
Β,Γ,Δ,Ε 2o Δημοτικό Σχολείο Πλαγιαρίου ΠΕΛΛΑ 0
1629
2o y 3o de infantil Escuela Infantil Carlos María San Andrés del Rabanedo (León) 0
1630
3oC Colegio Los Adiles Villaobispo de las Regueras (León) 0
1631
klasa IV Szkoła Podstawowa im. Małgorzaty Sulek w Drużynach Drużyny 0
1632
3-Є Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 0
1633
6-Б Комунальний заклад освіти " Покровська гімназія №2 " Покровське 0
1634
G. P. N. Osica de Sus, Grupa Combinată Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 0
1635
5 клас Никонівська гімназія Никонівка, Гришковецької селищної ради 0
1636
1a Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Przystajni Przystajń 0
1637
klasa 2e SP2 Plewiska Plewiska 0
1638
2b Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rzuchowej Rzuchowa 0
1639
Oddział VI Skrzaty Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rzuchowej Rzuchowa 0
1640
Oddział V Jeżyki Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rzuchowej Rzuchowa 0
1641
Oddzaił IV Żabki Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rzuchowej Rzuchowa 0
1642
Τμήμα 1 2ο Νηπιαγωγείο Αναβύσσου ΑΝΑΒΥΣΣΟΣ 0
1643
Τμήμα 2 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΝΑΒΥΣΣΟΣ 0
1644
9 Никонівська гімназія Никонівка, Гришковецької селищної ради 0
1645
7 клас Никонівська гімназія Никонівка, Гришковецької селищної ради 0
1646
1-А Криворізька гімназія №32 КМР Кривий Ріг 0
1647
1-Б Криворізька гімназія №32 КМР Кривий Ріг 0
1648
1-В Криворізька гімназія №32 КМР Кривий Ріг 0
1649
4-А Криворізька гімназія №32 КМР Кривий Ріг 0
1650
3-В Криворізька гімназія №32 КМР Кривий Ріг 0
1651
4Б клас Гімназія № 8 Павлоградської міської ради м.Павлоград 0
1652
3-а Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 0
1653
Istetii Craiova, Grădinița cu Program Prelungit Traian Demetrescu Craiova, Dolj 0
1654
2- Б ( інтелектуали) Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 0
1655
2-А Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 12 Смілянської міської ради Черкаської області місто Сміла 0
1656
7 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МЕРЕФ'ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 7" МЕРЕФ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Селище Селекційне 0
1657
Смайлики Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 0
1658
KlasaI Szkoła Podstawowa w Sługach Sługi44 0
1659
kl.1B Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 0
1660
3 клас Студенянський ліцей Тульчинський район, Вінницька обл. Студена 0
1661
I B Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 0
1662
Delfinki Publiczne Przedszkole w Maciejowicach Maciejowice 0
1663
A III- A B Școala Gimnazială Sfintii Imparati Galați 0
1664
Clas pregătitoare A Școala Gimnazială ,,Dimitrie Cantemir" Matca Com. Matca, jud. Galați 0
1665
Clasa pregătitoare A Școala Gimnazială ,,Dimitrie Cantemir" Matca Com. Matca, jud. Galați 0
1666
4 клас Коськівський ліцей Коськів 0
1667
Clasa a IV-a B Colegiul Național Bănățean Timișoara 0
1668
KLASA IIA Niepubliczna Szkoła Sokrates w Gdańsku Gdańsk 0
1669
2 дружні Чевельська гімназія с. Чевель 0
1670
klasa I Szkoła podstawowa w Wierzbowie Wierzbowo72 0
1671
3-Б Мошнівський ліцей село Мошни 0
1672
Νηπιαγωγείο 2o Νηπιαγωγείο Πάτρας Τέρμα Πόντου 0
1673
Clase 1º Primaria CEIP NTRA. SRA DE LA CARIDAD La Garrovilla 0
1674
Klasa siódma i ósma Szkoła Podstawowa w Śliwiczkach Śliwiczki 97, 89-530 Śliwice 0
1675
I B Școala Gimnazială "Avram Iancu " Unirea 0
1676
XI C Colegiul Național Militar Tudor Vladimirescu Craiova 0
1677
VIII ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU MARE MALU MARE 0
1678
Τμήμα 2 9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμaϊδα Εορδαίας 0
1679
klasa 7a Zespół Szkół im. o. Mariana Żelazka Chludowo 0
1680
5 клас ЗЗСО І-ІІст. №18 Торецької ВЦА, Бахмутського р-ну. смт Нью-Йорк, Донецької обл. 0
1681
InPower10 Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" Siret 0
1682
Clasa a II-a B ȘCOALA GIMNAZIALĂ,,ȘTEFAN CEL MARE"VASLUI VASLUI 0
1683
I B Școala Gimnazială "Avram Iancu " Unirea 0
1684
1-А Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області С.Щербані 0
1685
3c Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Piaskach 63-820 Piaski 0
1686
Klasa1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Michałowie Michałów Parcele 23 0
1687
Grupa Fluturașilor Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 0
1688
Mare Grădinița cu program prelungit Nr.1 Marghita Marghita 0
1689
Clasa pregătitoare A Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 0
1690
Steluțelor Nume Scoala Test TestO 0
1691
4 клас Томашівська гімназія Селр Томашівка 0
1692
1-Б Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області С.Щербані 0
1693
III B Școala Gimnazială,, Dimitrie Cantemir " Rădăuți 0
1694
Klasa 3c Zespół Szkolno-Przedszkolny w Otrębusach Otrębusy 0
1695
Pregatitoare F Școala Gimnazială Nr 80, București București 0
1696
4 Бф Берестовеньківська філія Красноградського ліцею №4 Красноградської міської ради Харківської області село Берестовенька 0
1697
Clasa a II-a Școala Gimnazială Hârsești Hârsești 0
1698
Clasa Razelor de Soare Școala Gimnazială ,,Nicolae Labiș" Mălini Mălini , jud Suceava 0
1699
"Super czwórka" Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego Pstrążna 0
1700
Cutezatorii Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu Craiova 0
1701
1 суперклас Звіздівський ліцей с.Звіздівка 0
1702
Clasa I , Albinutele harnice Suceava, Scoala Gimnaziala "D. Pacurariu" Scheia Comuna 0
1703
ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑΣ 0
1704
Clasa a IV a Școala Gimnazială Lucieni Lucieni 0
1705
klasa3b Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sękowej Sękowa 0
1706
a IV a SBS Școala Gimnazială Dr Ioan Mihalyi de Apșa Sighetu Marmației 0
1707
Clasa a IV-a Școala Gimnazială ,, Ștefan cel Mare “, Cârlibaba Cârlibaba 0
1708
Clasa a IV-a Școala Gimnazială Șerbănești Șerbănești, com. Corbița 0
1709
Grupa przedszkolna Punkt Przedszkolny nr 2 Kutno 0
1710
I-II A Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Elbląg 0
1711
I-II A Szkoła Podstawowa Specjalna w Firleju Firlej 0
1712
Clasa pregătitoare A Zalau, Școala Gimnazială Gh. Lazar Str.Gh.Lazar, Nr.59 0
1713
klasa 1 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Chmielowie Chmielów 0
1714
Grupa Mare Gradinita cu Program Prelungit Raza de Soare Pitesti 0
1715
Fluturasii isteti Craiova, Școala Gimnazială Cariova 0
1716
2a CCB SP im. JPII w Bydgoszczy Bydgoszcz 0
1717
Pregatitoare P2B ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 0
1718
1A Szkoła Podstawowa nr 38 im. Ludwika Zamenhofa 42-202 Częstochowa 0
1719
Grupa Mare B Grădinița PP Nr. 32 Timișoara 0
1720
Minionii l LICEUL TEHNOLOGIC ROȘIA-JIU 0
1721
Clasa Albinutelor Școala Gimnazială Budila Budila 0
1722
Clasa a treia Colegiul Național Alexandru Ioan Cuza Galați 0
1723
Clasa I Școala Gimnazială nr.1 Bălușeni Comuna Bălușeni, județul Botoșani 0
1724
2-Б Корюківський ліцей N1 Корюківської міської ради Чернігівської області Корюківка 0
1725
Klasa 5B Szkoła Podstawowa nr 34 we Wrocławiu Wrocław 0
1726
Klasa 5c Szkoła Podstawowa im S. Żeromskiego w Poniatowej Poniatowa 0
1727
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΨΑΡΩΝ ΧΙΟΣ 0
1728
Clasa a IV-a D SCOALA GIMNAZIALĂ NR 88 București 0
1729
1b Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Przystajni Przystajń 0
1730
2a Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 0
1731
2a Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Przystajni Przystajń 0
1732
Klasa 3c Szkoła Podstawowa w Chociwlu 73-120 Chociwel 0
1733
3 а, б, в, г Основно училище Кирил Христов Стара Загора 0
1734
Clasa a IV a Școala Gimnazială Sf Nicolae BOTOSANI Botoșani 0
1735
Трета и четвърта група ДГ№68 "Патиланско царство" Стара Загора 0
1736
2 а Основно училище Кирил Христов Стара Загора 0
1737
Clasa Pregătitoare C Școala Gimnazială "Ion Băncilă" Brăila 0
1738
2 б Основно училище Кирил Христов Стара Загора 0
1739
2 г Основно училище Кирил Христов Стара Загора 0
1740
2 д Основно училище Кирил Христов Стара Загора 0
1741
1- Б Бубнище Поляницький ліцей Болехівської ОТГ Калуського району Село Бубнище 0
1742
klasa 1 Szkoła Podstawowa im. 17 Pułku Ułanów w Goniembicach Goniembice 0
1743
Grupa mica "Ciupercutele" Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 0
1744
2a Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie Gniezno 0
1745
Промінці Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 0
1746
Clasa a - II - a Școala Gimnazială Sfânta Maria, Mizil Mizil, județul Prahova 0
1747
I A Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Uzdowie Uzdowo 75 0
1748
З-Б Ліцей 11 Павлоград, Дніпропетровська область 0
1749
Grupa mare,, Licuricii " Botoșani Grădiniță cu P.P. Nr.4 Săveni Săveni 0
1750
Νήπιο 8ο Νηπιαγωγείο Αγίου Δημητρίου Αγιος δημητριος Αττικής 0
1751
Clasa a 4 a Școala Gimnazială " Dumitru Rădulescu", Oarja Comuna Oarja 0
1752
a III-a Școala Gimnazială Berești-Tazlău Structură Școala Gimnazială Nr. 1 Turluianu 0
1753
IIIa Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 87-800 Włocławek 0
1754
Clasa I A Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus Vicovu de Sus 0
1755
świetlica dla kl. I-III Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki Szczecin 0
1756
Dzwoneczki Niepubliczne Przedszkole "Nibylandia" w Częstochowie Częstochowa 0
1757
Clasa I C SCOALA GIMNAZIALĂ NR 88 București 0
1758
3 клас ОУ" Иван Мирчев" село Дълбоки 0
1759
Mrs Yulandi Emileen Primary Ingelheim 0
1760
Parasca Lacrimioara Mariuca Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus, Suceava Vicovu de Sus 0
1761
3-А Мої зайки Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 0
1762
3 а Основно училище Кирил Христов Стара Загора 0
1763
7 Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 18 Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області Нью-Йорк 0
1764
3 б Основно училище Кирил Христов Стара Загора 0
1765
3 в Основно училище Кирил Христов Стара Загора 0
1766
3 г Основно училище Кирил Христов Стара Загора 0
1767
Clasa a II-a D SCOALA GIMNAZIALĂ NR 88 București 0
1768
Clasa a VIII-a A Scoala Gumnaziala ,, Nicu Constantinescu" Buzau Buzău 0
1769
Clasa 1 Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 0
1770
III B Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej Będzin 0
1771
Clasele a II-a și a IV-a A Școala Gimnazială Suatu Comuna Suatu, sat Suatu, jud. Cluj 0
1772
klasa III Szkoła Podstawowa im. Mieczysławy Butler Ostrowy 0
1773
Clasa a IV a B Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus Vicovu de Sus 0
1774
Clasa a IV a A Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus, Suceava Vicovu de Sus 0
1775
Grupa STELUTELE VESELE GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT Nr.1, CARACAL Caracal 0
1776
GRUPA MIJLOCIE GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT Nr.1, CARACAL Caracal 0
1777
3 клас Опорний заклад "Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Іванівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області" С. Іванівка 0
1778
Clasa Pregătitoare B Liceul Tehnologic "Constantin Brâncuși" Craiova 0
1779
Clasa pregătitoare D Școala Gimnazială "Colonel Constantin Langa", Miroslava, Iași Miroslava, Iași 0
1780
Clasa fluturașilor Școala Primară Sudiți, Poșta Câlnău Sudiți Poșta Câlnău 0
1781
Grupa Micii Autonomi Poieni Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 0
1782
klasa 1f,1 b Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej Krasickiego 56 0
1783
Clasa a II-a A Școala Gimnazială "Alexandru Vlahuță" Alexandru Vlahuță, județul Vaslui 0
1784
3 Європейський колегіум ТОВ ПНЗ Київ 0
1785
3 Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 0
1786
4 Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 0
1787
Clasa I Școala Gimnazială Sarasău Sarasău Maramureș 0
1788
Clasa I D SCOALA GIMNAZIALĂ NR 88 București 0
1789
Scrumbii isteti Scoala Gimnaziala Bungetani Com.Fauresti 0
1790
Clasa a II-a C ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 PIATRA NEAMȚ 0
1791
Grupa Albinuțe Grădinița P.P. nr. 57 Constanța Constanța 0
1792
Pregatitoare A Bucuresti, Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 0
1793
Суперфестики Лісівська філія "Михайлівський ліцей" Лісове 0
1794
Τμήμα 1 4ο Νηπιαγωγείο Νέας Μάκρης Νέα Μάκρη 0
1795
Grupa mică ȘCOALA GIMNAZIALĂ IOAN ATANASIU LIPNIȚA Comuna Lipnița 0
1796
Grupa mare Fluturasii Școala Gimnazială Nr. 1 Piatra Mihail Kogălniceanu 0
1797
4-Б Комунальний заклад « Самбірська гімназія номер 9, Самбірськоі міської ради» Самбір 0
1798
GRUPA MIJLOCIE A ,,INGERASILOR,, Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 0
1799
Grupa Fluturasii Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 0
1800
Cls Pregătitoare Școala Gimnazială Curtișoara Curtișoara , jud Olt 0
1801
CLASA PREGĂTITOARE B ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 MORENI MORENI 0
1802
Clasa a IV-a Școala Gimnazială Panaci Panaci 0
1803
Grupa mare Buburuzele Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 0
1804
I B Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 0
1805
Clasa I B Școala Gimnazială nr.1 Modelu Modelu 0
1806
Clasa I B Școala Gimnazială Nr. 1 Modelu Modelu 0
1807
Pregatitoare A Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 0
1808
a IV- a F Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 0
1809
Clasa Pregătitoare C Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 0
1810
Clasa Pregătitoare C Scoala gimnaziala nr 88 Bucuresti 0
1811
kl. VI Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Rędzinach Rędziny 0
1812
Clasa a II-a Școala Gimnazială Panaci Panaci 0
1813
Clasa Pregătitoare A Colegiul Tehnic " Constantin Brâncuși " Petrila Petrila 0
1814
ESCOLA MARE DE DÉU DELS TORRENTS ZER POBLET VIMBODÍ I POBLET 0
1815
ESCOLA BLANCAFORT ZER POBLET VIMBODÍ I POBLET 0
1816
ESCOLA MONTGOI ZER POBLET VIMBODÍ I POBLET 0
1817
4t Primaria El Cucurull Roda de Berà 0
1818
2n Primaria Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 0
1819
5é Primaria Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 0
1820
Grupa Albinuțe program prelungit Grădinița cu program prelungit Clopoțica, orașul Urlați Prahova Urlați 0
1821
Grupa Albinuțe PP Grădinița cu program prelungit Clopoțica, orașul Urlați Prahova Urlați 0
1822
Klasa 1B Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia Biała Podlaska 0
1823
6é A Escola Les Muralles Montblanc 0
1824
6é B Escola Les Muralles Montblanc 0
1825
świetlica szkolna klas 1-3 Szkoła Podstawowa nr 155 im. Świętej Jadwigi Królowej Kraków 0
1826
Klasy I - III Szkoła Podstawowa im. Wiktora Kaji w Białośliwiu Białośliwie 0
1827
Grupa Fluturasi Gradinita cu Program Prelungit Neghinita Cluj-Napoca 0
1828
Klasa 2 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 0
1829
ΚΔΑΠ KINESIS Κέντρο Δημιουργικής Απασχόλησης Παιδιών- ΚΔΑΠ KINESIS Κιλκίς 0
1830
Grupa ,,Ingerasii" Grădinița cu program prelungit Clopoțica, orașul Urlați Prahova Urlați 0
1831
3ο Νηπιαγωγείο Μαυρονερίου Νηπιαγωγείο Μαυρονερίου Μαυρονέρι, Κιλκίς 0
1832
2-A Дмитрівський ліцей Миколаївської сільської ради с.Дмитрівка 0
1833
4-Б Уманська гімназія √12 Уманської міської ради Черкаської області Умань 0
1834
clasa a IV-a B Scoala Gimnaziala Teodor Juncu Bacesti Vaslui 0
1835
Clasa a II-a C SCOALA GIMNAZIALĂ NR 88 București 0
1836
Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΞΥΝΕΙΑΣ ΚΑΛ/ΚΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 0
1837
Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΞΥΝΕΙΑΣ ΚΑΛ/ΚΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 0
1838
Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΞΥΝΕΙΑΣ ΚΑΛ/ΚΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 0
1839
Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΞΥΝΕΙΑΣ ΚΑΛ/ΚΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 0
1840
Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΞΥΝΕΙΑΣ ΚΑΛ/ΚΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 0
1841
ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΞΥΝΕΙΑΣ ΚΑΛ/ΚΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 0
1842
Τμήμα 2 4ο Νηπιαγωγείο Νέας Μάκρης Νέα Μάκρη 0
1843
Τμήμα 3 4ο Νηπιαγωγείο Νέας Μάκρης Νέα Μάκρη 0
1844
Πρωϊνό Υποχρεωτικό Τμήμα 1 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1845
Πρωϊνό υποχρεωτικό Τμήμα 2 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1846
Πρωϊνό υποχρεωτικό Τμήμα 3 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1847
Διευρυμένο Ολοήμερο 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1848
Αγγλικά 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1849
Αγγλικά 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1850
Παράλληλη Στήριξη 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1851
Παράλληλη Στήριξη 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1852
Προαιρετικό Ολοήμερο 1 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1853
Προαιρετικό Ολοήμερο 2 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1854
Micii exploratori Grădinița cu Program Prelungit Veseliei, Năvodari Năvodari 0
1855
Grupa Cercetasilor Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 0
1856
I A Liceul Teoretic Comuna Filipeștii de Pădure str. Principală, FN, com. Filipeștii de Pădure, jud. Prahova 0
1857
Grupa Albinuțelor Grădinița cu Program Normal Lizuca Râmnicu Vâlcea 0
1858
Grupa Florilor Grădinița cu Program Normal Lizuca Râmnicu Vâlcea 0
1859
GRUPA VEVERIȚELOR GRĂDINIȚA CĂSUȚA FERMECATĂ BUCUREȘTI 0
1860
1º CA EB Cruz de Argola Guimarães 0
1861
Grupa Ursuleților Grădinița cu program prelungit Clopoțica, orașul Urlați Prahova Urlați 0
1862
GRUPA MARE ”IEPURAȘII” Grădinița cu program prelungit Clopoțica, orașul Urlați Prahova Urlați 0
1863
Clasa Pregătitoare A Școala Gimnazială Europa Târgu-Mureș 0
1864
1b Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Olkuszu Olkusz 0
1865
3B Step by Step Școala Gimnazială „Ion Luca Caragiale” Sibiu 0
1866
Clasa a VI-a Școala Gimnazială Romuli Romuli 0
1867
klasa 2 b Szkoła Podstawowa nr2 z Oddziałami Integracyjnymi w Środzie Wielkopolskiej Środa Wielkopolska 0
1868
Clasa I A Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 0
1869
Grupa mare Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 0
1870
Четвертий Годовицький ліцей Сокільницької сільської ради Годовиця 0
1871
Α'-Β'-Γ'-Δ'-Ε'-ΣΤ Δημοτικό σχολείο Χυδήρων Λέσβου Χύδηρα Λέσβου (Δήμος Δυτικής Λέσβου) 0
1872
Α'-Ε'-ΣΤ Δημοτικό σχολείο Χυδήρων Λέσβου Χύδηρα Λέσβου (Δήμος Δυτικής Λέσβου) 0
1873
Α'-Γ'-Δ' Δημοτικό σχολείο Χυδήρων Λέσβου Χύδηρα Λέσβου (Δήμος Δυτικής Λέσβου) 0
1874
I B Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 0
1875
Clasa I ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PĂSTRĂVENI Păstrăveni 0
1876
8a Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 0
1877
1-A Комунальний заклад «Ліцей 10 «Престиж» Світловодської міської ради» місто Світловодськ 0
1878
1-Б Комунальний заклад «Ліцей 10 «Престиж» Світловодської міської ради» місто Світловодськ 0
1879
2-А Комунальний заклад «Ліцей 10 «Престиж» Світловодської міської ради» місто Світловодськ 0
1880
4-А Комунальний заклад «Ліцей 10 «Престиж» Світловодської міської ради» місто Світловодськ 0
1881
Clasa pregătitoare A Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 0
1882
Klasa 3b Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 87-800 Włocławek 0
1883
Klasa 3b Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodkowskiej- Curie Kutno 0
1884
Clasa IC Liceul Gh. Ruset Roznovanu Roznov, jud. Neamț 0
1885
Grupa fluturasilor Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 0
1886
3-Б Комунальний заклад «Ліцей 10 «Престиж» Світловодської міської ради» місто Світловодськ 0
1887
Clasa a III D Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 0
1888
1-А Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
1889
testing Emileen Primary Ingelheim 0
1890
2-В Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
1891
3-Б клас Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
1892
4-Б Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
1893
2-А Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
1894
klasa trzecia Szkoła Podstawowa im. Gen. Franciszka Kleeberga w Woli Gułowskiej Wola Gułowska 60 0
1895
Βασικό Υποχρεωτικό Τμήμα 1 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 0
1896
Βασικό Υποχρεωτικό Τμήμα 4 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 0
1897
Βασικό Υποχρεωτικό Τμήμα 3 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 0
1898
Βασικό Υποχρεωτικό Τμήμα 2 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 0
1899
3-В клас Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
1900
GPN Valea Ursului Grupa mare Bascov, Scoala Gimnaziala Virgil Calotescu Strada Paisesti, nr126 0
1901
2-Б клас Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
1902
3a "Saulė" Joniškis 0
1903
klasa IIIa Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Miejskie Przedszkole nr 2 Szkoła Podstawowa nr 40 w Częstochowie Częstochowa 0
1904
Klasa 2b Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa i Jana Działyńskich w Plewiskach Plewiska 0
1905
4-А Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
1906
3-А Комунальний заклад «Ліцей 10 «Престиж» Світловодської міської ради» місто Світловодськ 0
1907
3-А Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
1908
4-Б "Соколята" Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 0
1909
świetlica Szkoła Podstawowa w Bobach Kolonii Boby Kolonia 75 0
1910
4-В Комунальний заклад «Ліцей 10 «Престиж» Світловодської міської ради» місто Світловодськ 0
1911
klasa 1a Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Miejskie Przedszkole nr 2 Szkoła Podstawowa nr 40 w Częstochowie Częstochowa 0
1912
Clasa a 4 a C Scoala Gimnaziala Nr.81 București 0
1913
Β-Ε-Στ Δημοτικό σχολείο Χυδήρων Λέσβου Χύδηρα Λέσβου (Δήμος Δυτικής Λέσβου) 0
1914
Ολοήμερο Τμήμα Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 0
1915
C.E.I.P. VIRGEN DEL MAR Almería 0
1916
Los Marines 1 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
1917
Los Marines 2 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
1918
Los Marines 3 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
1919
Los Marines 4 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
1920
Cortelazor 1 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
1921
Cortelazor 2 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
1922
Cortelazor 3 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
1923
Cortelazor 4 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
1924
Puertomoral 1 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
1925
Puertomoral 2 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
1926
Puertomoral 3 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
1927
CEIP Los Millares Almería 0
1928
2ºA CEIP Los Millares Almería 0
1929
2ºB CEIP Los Millares Almería 0
1930
3ºA CEIP Los Millares Almería 0
1931
3ºB CEIP Los Millares Almería 0
1932
Clasa a V a Școala Gimnazială Bârnova Barnova, Iași 0
1933
4-В Сарненська гімназія №3 Сарни 0
1934
IV Școala GIMNAZIALĂ A. S. PUŞKIN, BRĂILA Brăila 0
1935
Clasa I F Scoala Gimnaziala Nr.81 București 0
1936
Clasa Pregătitoare E Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.27 Bucuresti 0
1937
4 клас Опорний заклад Кам'янський ліцей Березнівської міської ради Рівненської області С.Кам'янка Рівненська область Рівненський район 0
1938
Maluchy Przedszkole im. Pszczółki Mai w Woli Gułowskiej Wola Gułowska 0
1939
klasa trzecia - ekipa strażaka Szkoła Podstawowa nr 2 w Choczni Chocznia 0
1940
Clasa 4B Scoala Gimnaziala Nr.81 București 0
1941
CLASA A II A B SCOALA GIMNAZIALA NR 25 TIMISOARA, STR. COSMINULUI, NR. 42 0
1942
klasa IIa Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Miejskie Przedszkole nr 2 Szkoła Podstawowa nr 40 w Częstochowie Częstochowa 0
1943
klasa IIIb Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Miejskie Przedszkole nr 2 Szkoła Podstawowa nr 40 w Częstochowie Częstochowa 0
1944
Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Αγίου Κωνσταντίνου Τρικάλων Τρίκαλα 0
1945
Τμήμα Διευρυμένου Ωραρίου Νηπιαγωγείο Αγίου Κωνσταντίνου Τρικάλων Τρίκαλα 0
1946
8 клас Будятичівська гімназія Будятичі 0
1947
5-а Ліцей № 3 Коростишівської МР Житомирської області м.Коростишів Житомирської області 0
1948
Krasnale Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Miejskie Przedszkole nr 2 Szkoła Podstawowa nr 40 w Częstochowie Częstochowa 0
1949
Β1 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0
1950
Β2 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0
1951
ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0
1952
ΤΑΞΗ ΥΠΟΔΟΧΗΣ 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0
1953
ΒΟΗΘ. ΠΡΟΣ. ΕΙΔ. ΑΓΩΓΗΣ 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0
1954
ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0
1955
ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0
1956
ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0
1957
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0
1958
ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0
1959
(δεν προσδιορίστηκε) 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0
1960
Clasa a III A A Școala Gimnaziala Voitinel Voitinel 0
1961
Publiczne Przedszkole w Wartkowicach Publiczne Przedszkole w Drwalewie Drwalew 0
1962
Publiczne Przedszkole w Wartkowicach Publiczne Przedszkole w Wartkowicach Wartkowice 0
1963
Publiczne Przedszkole w Drwalewie Publiczne Przedszkole w Drwalewie Drwalew 0
1964
Punkt Przedszkolny w Pełczyskach Punkt Przedszkolny w Pełczyskach Pełczyska 0
1965
4 Опорний навчальний заклад "Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Заводське 0
1966
1 Маломидський ліцей село Малий Мидськ 0
1967
1 ThinkGlobal Рівне 0
1968
Νήπια - Προνήπια Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 0
1969
1º - 2º C.E.I.P. SAN JUAN BAUTISTA El Repilado 0
1970
3º - 4º C.E.I.P. SAN JUAN BAUTISTA El Repilado 0
1971
C.E.I.P. SAN JUAN BAUTISTA El Repilado 0
1972
C.E.I.P. SAN JUAN BAUTISTA El Repilado 0
1973
1º 2º 3º A C.P.R. SIERRA DEL ESPINO Algatocín, Benarrabá y Siete Pilas 0
1974
5º 6º A C.P.R. SIERRA DEL ESPINO Algatocín, Benarrabá y Siete Pilas 0
1975
1º 2º B C.P.R. SIERRA DEL ESPINO Algatocín, Benarrabá y Siete Pilas 0
1976
3º 4º 5º 6º B C.P.R. SIERRA DEL ESPINO Algatocín, Benarrabá y Siete Pilas 0
1977
SP C.P.R. SIERRA DEL ESPINO Algatocín, Benarrabá y Siete Pilas 0
1978
Alcudia de Guadix 1º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 0
1979
Alcudia de Guadix 2º 3º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 0
1980
Alcudia de Guadix 4º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 0
1981
Alcudia de Guadix 5º 6º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 0
1982
Esfiliana 3º 4º 5º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 0
1983
Esfiliana 6º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 0
1984
Charches 1º 2º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 0
1985
Charches 3º 4º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 0
1986
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΜΗΜΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ 0
1987
CEIP " Cristo De La Expiración " Galera 0
1988
ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ 0
1989
CEIP " Cristo De La Expiración " Galera 0
1990
3º 4º CEIP " Cristo De La Expiración " Galera 0
1991
CEIP " Cristo De La Expiración " Galera 0
1992
CEIP " Cristo De La Expiración " Galera 0
1993
1-Б клас Тернопільська спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопіль 0
1994
I b SP Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 0
1995
clasa pregatitoare B Colegiul Tehnic " Constantin Brâncuși " Petrila Petrila 0
1996
Clasa pregătitoare A Școala Gimnazială „ Ion Simionescu” Iași Iasi 0
1997
Νηπια Προνήπια Νηπιαγωγείο Οξυνειας Καλαμπάκα 0
1998
ΣΤ2 6o ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΗΝΑ 0
1999
IV C STEP-BY-STEP Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 0
2000
Clasa a IV-a B Scoala Gimnazială nr. 26, Galati Galati 0
2001
Clasa a IV-a A Scoala Gimnazială nr. 26, Galati Galati 0
2002
Clasa I A Scoala Gimnazială nr. 26, Galati Galati 0
2003
3-Б Першотравенський ліцей №1 Першотравенської міської ради м.Першотравенськ 0
2004
4.C ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 0
2005
ΤΜΗΜΑ 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ 41500 0
2006
Grupa III Przedszkole Samorządowe "Tęczowa Kraina" w Alwerni z filią w Grojcu Alwernia 0
2007
Grupa V Przedszkole Samorządowe "Tęczowa Kraina" w Alwerni z filią w Grojcu Alwernia 0
2008
Grupa VI Przedszkole Samorządowe "Tęczowa Kraina" w Alwerni z filią w Grojcu Alwernia 0
2009
Cuarto Primaria Ntra. Sra. de la Peña Añora 0
2010
I A Scoala Gimnaziala Iorgu Iordan Tecuci 0
2011
Clasa I B Scoala Gimnaziala Nr.7 Botosani Botosani 0
2012
Clasa a II-a B "Micii aventurieri" Școala Gimnazială "Dimitrie Cantemir" Vaslui Vaslui 0
2013
III A Școala Gimnazială,, Dimitrie Cantemir " Rădăuți 0
2014
Clasa a IVa Școala Gimnazială Costeștii din Vale Costeștii din Vale 0
2015
GRUPA MIJLOCIE A Grădinița cu program prelungit Ion Creangă Alexandria Alexandria 0
2016
3 клас Сможенський ЗЗСО І-ІІ ст. с. Сможе Козівської сільської ради Стрийського району Львівської області 0
2017
Clasa a IV-a C Scoala Gimnaziala “Mihai Eminescu”, Rm.Valcea, Valcea Rm.Valcea 0
2018
Clasa a II-a C Iasi, Școala Gimnazială „Alexandru cel Bun” Iasi 0
2019
Pregatitoare C Colegiul Național Mihai Eminescu y Iasi 0
2020
XDsp Colegiul Tehnic de Industrie Alimentara Suceava Strada Dimitrie Cantemir,Nr 5-Suceava ,Nr.5 0
2021
Clasa a II-a Școala Gimnaziala nr.2 General Scărișoreanu, Structura a Școlii gimnaziale nr.1 Amzacea General Scărișoreanu 0
2022
Grupa combinata Gradinita Nr 1 Găgești Loc.Gagesti 0
2023
Clasele 0-IV Școala Gimnazială, Comuna Talea Talea 0
2024
SCOALA GIMN.COM. ION CREANGĂ ȘCOALA LUCIENI 0
2025
SCOALA GIMN.COM. ION CREANGĂ,GRADINITAINITA Școala Gimnazială Boldur Boldur, jud. Timiș 0
2026
Gradinita Ion Creanga,,Rândunelelor,, SCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA ION CREANGA,NEAMT ION CREANGA 0
2027
VI B Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici Barlad 0
2028
Pregătitoare C București, Școala Tudor Arghezi București 0
2029
Grupa Mica 1 GRĂDINIȚA NR. 196 București 0
2030
Clasa a IX-a D Colegiul National Vladimir Streinu Gaesti 0
2031
Clasa a III-a Școala Gimnazială nr. 1 Târgușor Târgușor, Constanța 0
2032
Clasa a IV-a Școala Gimnaziala Nr.2, Dumeni, Dumeni 0
2033
Clasa a 5 a Școala Gimnazială”Alexandru Ioan Cuza” Baia Mare 0
2034
Clasa a 5a Școala Ginnaziala Alexandru Ioan Cuza Baslui Str Racova nr 69. Jud Vaslui 0
2035
P A Școala Gimnazială Nr. 4 Moreni, Dâmbovița 0
2036
V B Steluțele Școala Gimnazială “Gheorghe I. Bratianu”,