0
0
LEADERBOARD
Can you be the best FAST Hero in the world?

Move up in the leaderboard by earning points through the e-books and basecamp sections and by beating your personal best in the online games.
FILTER:
NO.SCHOOLCOUNTRYTOWNPOINTS
1
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 877143
2
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 732197
3
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 616320
4
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 483965
5
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 423522
6
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 374835
7
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 356196
8
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 343653
9
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 339652
10
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 287318
11
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 268107
12
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 248934
13
Základná škola Rudňany Rudňany 246484
14
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 236162
15
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 213450
16
Zssmš Margecany Margecany 193306
17
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 188170
18
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 185104
19
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 180214
20
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 169696
21
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 167196
22
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 162942
23
Бурштинський НВК м. Бурштин 139736
24
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 139362
25
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 135214
26
Școala Gimnazială Răcoasa Com. Răcoasa 131742
27
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 130178
28
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 129264
29
SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIMĂCHENI Dimăcheni 122500
30
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 120430
31
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 116968
32
Präsident Mohr Schule Ingelheim 109570
33
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 109324
34
MŠ Osloboditeľov Humenné 106078
35
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 105688
36
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 104516
37
Școala Gimnazială, com. Cocorăștii Colț Cocorăștii Colț 104154
38
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 102116
39
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 99778
40
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 99378
41
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 97314
42
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 97028
43
Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 92632
44
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 90524
45
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 90084
46
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 87296
47
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 78234
48
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 73172
49
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 72780
50
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 71644
51
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 70954
52
Colégio Mackenzie Uberlandia 70603
53
Materská škola Zohor Zohor 70562
54
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 70026
55
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 69946
56
СОУ Васил Левски 68920
57
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 68568
58
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 67616
59
Kingsway Park Public School 67600
60
Midgard School Kyiv 66852
61
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 66835
62
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 63894
63
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 63726
64
62600
65
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 62400
66
ORAS, NUME SCOALA COMPLET ORAS 61200
67
Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 60414
68
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 59878
69
SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 59180
70
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 58998
71
Materská škola, Kysucká 9 Senec 58540
72
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 58426
73
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 57536
74
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 57458
75
Woodcrest Public School 56600
76
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 56272
77
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 56130
78
G.P.P. ,,Lumea Poveștilor” Constanta 56000
79
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 53408
80
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 53056
81
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 52340
82
Duhova škôlka Bratislava 52304
83
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 52248
84
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 52000
85
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 51500
86
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 51134
87
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 50832
88
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 50000
89
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 50000
90
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 48682
91
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 45800
92
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 45600
93
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 45200
94
Rallim Prep Cape Town 45000
95
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 45000
96
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 43294
97
Gradinita cu program prelungit nr.33, Brasov Brasov 42646
98
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 42528
99
Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 42000
100
41400
101
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 40800
102
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 40510
103
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 40200
104
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 40040
105
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 40000
106
ZŠ Obyce Obyce 40000
107
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 40000
108
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 40000
109
Grădinița PP Nr.23 Botoșani Botoșani, Jud. Botoșani 39870
110
38700
111
Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca 38498
995
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 38150
113
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 37000
114
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 36894
115
Základná škola Trebišov 35690
116
Scoala Gimnaziala Tutana, Baiculesti Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 35400
117
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 35200
118
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 35000
119
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 35000
120
Przedszkole nr 8 Chorzów 35000
121
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 35000
122
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CÂMPULUNG Câmpulung 35000
123
Mariehamn Primary School Mariehamn 34848
124
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 31160
125
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 30200
126
Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 30200
127
Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda Turda 30200
128
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 30200
129
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 30200
130
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 30200
131
Scoala generala nr 1 București 30000
132
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 30000
133
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 30000
134
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 30000
135
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 30000
136
Ecole Gron Morgan Public School 29880
137
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 29020
138
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 27900
139
26600
140
Test School Test 26600
141
Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești Pitești 26000
142
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 26000
143
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 26000
144
CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 26000
145
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 26000
146
Materská škola Žehra 10 25800
147
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25800
148
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 25600
149
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 25600
150
Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 25600
151
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 25600
152
ЦР Студія Щастя Ужгород 25600
153
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 25600
154
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 25600
155
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
156
ICS Da Vinci Cornaredo 25400
157
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 25400
158
Διαδικτυακή εφαρμογή 25200
159
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 25200
160
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25200
161
Gimnaziala Cocoresti colt 25200
162
SMŠ AKADEMIK Košice 25200
163
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25200
164
G.P.N.NR.3 POIANA LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 25200
165
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 25200
166
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 25200
167
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 25200
168
Lithuania Test School 1 Vilnius 25200
169
grape bajkalska 22 25200
170
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 25200
171
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25200
172
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
173
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
174
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 25000
175
Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 25000
176
Заставнівська гімназія Заставна 25000
177
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
178
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 25000
179
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 25000
180
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
181
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 25000
182
La Salle San Rafael Madrid 25000
183
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 25000
184
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 25000
185
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 201 25000
186
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 25000
187
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 25000
188
Henkel škôlka Bratislava 25000
189
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 25000
190
3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 25000
191
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
192
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 25000
193
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 25000
194
Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 25000
195
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 25000
196
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 25000
197
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 25000
198
Școala Tudor Arghezi București București 25000
199
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 25000
200
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 25000
201
INTRODUCETI URMATORUL FORMAT:ORAS,NUME SCOALA COMPLET,NUMAR SCOALA.EX:BUCURESTI,SC. GEN. NR 1,PETRACHE POENARU INTRODUCETI ORASUL 25000
202
the best hight shool Towt 25000
203
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 25000
204
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 25000
205
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 25000
206
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 25000
207
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 25000
208
Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea Amzacea 25000
209
ORAS, NUME SCOALA COMPLET(EX: BUCURESTI,SC. GEN. NR 1, ION TIRGOVISTE BUCURESTI 25000
210
Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 25000
211
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 25000
212
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
213
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
214
test test 25000
215
test test 25000
216
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 25000
217
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 25000
218
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 25000
219
Kelmės Kražantės progimnazija Kelmė 25000
220
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 25000
221
EXEMPLU NUME SCOALA COMPLET(SC. GEN. NR 1 PETRACHE POENARU EXEMPLU ORAS: BUCURESTI 25000
222
ZŠ Pugačevova Humenné 25000
223
Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 25000
224
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 25000
225
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 25000
226
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 25000
227
21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 25000
228
25000
229
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 25000
230
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 25000
231
Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 25000
232
Colegiul Național "CD Loga" Caransebeș Caransebeș 25000
233
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 25000
234
школа №248 Tashkent 25000
235
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 25000
236
25000
237
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 23300
238
20600
239
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 20500
240
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20300
241
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20200
242
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 20200
243
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20100
244
Grădinița cu Program Normal Ideciu de Sus Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20100
245
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20100
246
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20100
247
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
248
NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 20000
249
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 20000
250
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
251
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20000
252
Fox in the pine Θεσσαλονίκη 20000
253
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
254
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
255
Algonquin Avenue Public School 20000
256
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
257
Lučenec 20000
258
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
259
Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 20000
260
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
261
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
262
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
263
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 20000
264
Gradinita cu PP Mugurel Galați Galați 20000
265
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 20000
266
Onelink Test School 20000
267
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
268
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
269
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 20000
270
Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
271
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
272
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
273
Przedszkole nr 62 Warszawa 20000
274
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
275
Grădinița cu p.p nr.30 Galați 20000
276
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
277
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
278
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
279
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
280
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 20000
281
Onelink Test School 20000
NO.SCHOOLCOUNTRYTOWNPOINTS
1
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 877143
2
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 732197
3
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 616320
4
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 483965
5
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 423522
6
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 374835
7
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 356196
8
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 343653
9
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 339652
10
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 287318
11
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 268107
12
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 248934
13
Základná škola Rudňany Rudňany 246484
14
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 236162
15
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 213450
16
Zssmš Margecany Margecany 193306
17
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 188170
18
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 185104
19
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 180214
20
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 169696
21
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 167196
22
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 162942
23
Бурштинський НВК м. Бурштин 139736
24
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 139362
25
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 135214
26
Școala Gimnazială Răcoasa Com. Răcoasa 131742
27
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 130178
28
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 129264
29
SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIMĂCHENI Dimăcheni 122500
30
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 120430
31
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 116968
32
Präsident Mohr Schule Ingelheim 109570
33
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 109324
34
MŠ Osloboditeľov Humenné 106078
35
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 105688
36
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 104516
37
Școala Gimnazială, com. Cocorăștii Colț Cocorăștii Colț 104154
38
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 102116
39
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 99778
40
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 99378
41
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 97314
42
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 97028
43
Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 92632
44
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 90524
45
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 90084
46
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 87296
47
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 78234
48
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 73172
49
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 72780
50
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 71644
51
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 70954
52
Colégio Mackenzie Uberlandia 70603
53
Materská škola Zohor Zohor 70562
54
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 70026
55
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 69946
56
СОУ Васил Левски 68920
57
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 68568
58
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 67616
59
Kingsway Park Public School 67600
60
Midgard School Kyiv 66852
61
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 66835
62
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 63894
63
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 63726
64
62600
65
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 62400
66
ORAS, NUME SCOALA COMPLET ORAS 61200
67
Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 60414
68
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 59878
69
SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 59180
70
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 58998
71
Materská škola, Kysucká 9 Senec 58540
72
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 58426
73
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 57536
74
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 57458
75
Woodcrest Public School 56600
76
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 56272
77
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 56130
78
G.P.P. ,,Lumea Poveștilor” Constanta 56000
79
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 53408
80
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 53056
81
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 52340
82
Duhova škôlka Bratislava 52304
83
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 52248
84
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 52000
85
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 51500
86
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 51134
87
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 50832
88
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 50000
89
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 50000
90
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 48682
91
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 45800
92
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 45600
93
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 45200
94
Rallim Prep Cape Town 45000
95
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 45000
96
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 43294
97
Gradinita cu program prelungit nr.33, Brasov Brasov 42646
98
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 42528
99
Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 42000
100
41400
101
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 40800
102
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 40510
103
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 40200
104
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 40040
105
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 40000
106
ZŠ Obyce Obyce 40000
107
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 40000
108
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 40000
109
Grădinița PP Nr.23 Botoșani Botoșani, Jud. Botoșani 39870
110
38700
111
Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca 38498
995
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 38150
113
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 37000
114
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 36894
115
Základná škola Trebišov 35690
116
Scoala Gimnaziala Tutana, Baiculesti Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 35400
117
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 35200
118
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 35000
119
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 35000
120
Przedszkole nr 8 Chorzów 35000
121
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 35000
122
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CÂMPULUNG Câmpulung 35000
123
Mariehamn Primary School Mariehamn 34848
124
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 31160
125
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 30200
126
Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 30200
127
Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda Turda 30200
128
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 30200
129
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 30200
130
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 30200
131
Scoala generala nr 1 București 30000
132
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 30000
133
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 30000
134
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 30000
135
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 30000
136
Ecole Gron Morgan Public School 29880
137
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 29020
138
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 27900
139
26600
140
Test School Test 26600
141
Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești Pitești 26000
142
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 26000
143
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 26000
144
CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 26000
145
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 26000
146
Materská škola Žehra 10 25800
147
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25800
148
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 25600
149
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 25600
150
Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 25600
151
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 25600
152
ЦР Студія Щастя Ужгород 25600
153
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 25600
154
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 25600
155
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
156
ICS Da Vinci Cornaredo 25400
157
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 25400
158
Διαδικτυακή εφαρμογή 25200
159
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 25200
160
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25200
161
Gimnaziala Cocoresti colt 25200
162
SMŠ AKADEMIK Košice 25200
163
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25200
164
G.P.N.NR.3 POIANA LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 25200
165
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 25200
166
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 25200
167
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 25200
168
Lithuania Test School 1 Vilnius 25200
169
grape bajkalska 22 25200
170
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 25200
171
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25200
172
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
173
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
174
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 25000
175
Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 25000
176
Заставнівська гімназія Заставна 25000
177
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
178
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 25000
179
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 25000
180
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
181
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 25000
182
La Salle San Rafael Madrid 25000
183
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 25000
184
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 25000
185
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 201 25000
186
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 25000
187
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 25000
188
Henkel škôlka Bratislava 25000
189
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 25000
190
3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 25000
191
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
192
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 25000
193
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 25000
194
Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 25000
195
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 25000
196
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 25000
197
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 25000
198
Școala Tudor Arghezi București București 25000
199
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 25000
200
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 25000
201
INTRODUCETI URMATORUL FORMAT:ORAS,NUME SCOALA COMPLET,NUMAR SCOALA.EX:BUCURESTI,SC. GEN. NR 1,PETRACHE POENARU INTRODUCETI ORASUL 25000
202
the best hight shool Towt 25000
203
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 25000
204
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 25000
205
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 25000
206
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 25000
207
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 25000
208
Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea Amzacea 25000
209
ORAS, NUME SCOALA COMPLET(EX: BUCURESTI,SC. GEN. NR 1, ION TIRGOVISTE BUCURESTI 25000
210
Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 25000
211
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 25000
212
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
213
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
214
test test 25000
215
test test 25000
216
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 25000
217
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 25000
218
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 25000
219
Kelmės Kražantės progimnazija Kelmė 25000
220
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 25000
221
EXEMPLU NUME SCOALA COMPLET(SC. GEN. NR 1 PETRACHE POENARU EXEMPLU ORAS: BUCURESTI 25000
222
ZŠ Pugačevova Humenné 25000
223
Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 25000
224
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 25000
225
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 25000
226
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 25000
227
21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 25000
228
25000
229
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 25000
230
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 25000
231
Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 25000
232
Colegiul Național "CD Loga" Caransebeș Caransebeș 25000
233
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 25000
234
школа №248 Tashkent 25000
235
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 25000
236
25000
237
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 23300
238
20600
239
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 20500
240
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20300
241
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20200
242
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 20200
243
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20100
244
Grădinița cu Program Normal Ideciu de Sus Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20100
245
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20100
246
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20100
247
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
248
NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 20000
249
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 20000
250
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
251
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20000
252
Fox in the pine Θεσσαλονίκη 20000
253
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
254
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
255
Algonquin Avenue Public School 20000
256
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
257
Lučenec 20000
258
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
259
Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 20000
260
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
261
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
262
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
263
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 20000
264
Gradinita cu PP Mugurel Galați Galați 20000
265
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 20000
266
Onelink Test School 20000
267
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
268
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
269
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 20000
270
Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
271
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
272
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
273
Przedszkole nr 62 Warszawa 20000
274
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
275
Grădinița cu p.p nr.30 Galați 20000
276
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
277
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
278
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
279
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
280
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 20000
281
Onelink Test School 20000
GET INVOLVED

ABOUT

MEET THE HEROES

CAMPAIGN IN ACTION

COMMUNITY

SOCIAL
ITEM BOUGHT!
NOT ENOUGH COINS!
NOT ENOUGH DIAMONDS!
Powered by Translations.com GlobalLink OneLink Software